Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hallott már közületek a...

Ki hallott már közületek a Baby Color Referencia Riport Fotó-ról? Lehet velük fényképeket készíttetni a babáról fél évesen,1 évesen és 2 évesen. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

kb. két hete volt erről egy ilyen hsz. az kamu volt az anyuka nem is találta meg a céget pedig fizetett nekik 8000.-


utánnanéztem neked:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!Minket is átvertek.Sokkal többet kell fizetni,mint amennyiről szó volt.Ráadásul mind3-at aláiratták velem.Persze én voltam a bolond,hogy nem olvastam el mit írok alá.Visszamondani nem lehet.Már bánom az egészet.:(
2010. aug. 18. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:

én csak egy fotózást írtam alá, de tény és való baromi erőszakos az üzletkötő!!!

érdekes módon aznap jött, amikor a gyest, gyedet kézbesítik, azonnal kell fizetni, a tájékoztatás kicsit félreérthető és baromi gyorsan hadarta el az üzletkötő. kezemben a ficánkoló gyerekkel, főzés közben nemigen tudtam figyelni. amikor közöltem, hogy nem tudok kp-val fizetni, ő megelőlegezte(milyen rendes!), én pedig utólag átutaltam az ő számlájára, gondoltam annak legalább nyoma van a bankban, inkább, mint a zsebbe adott pénznek. elég drága, de máshol se olcsóbb, és jelentős pozitívum, hogy nem kell cipelnem a gyereket, le tudom fotóztatni az idős, beteg dédivel és a kutyával is stb. a saját játékai között.

ja és csak azért engedtem be a lakásba, mert van egy képzett kutyánk, akiről tudom, hogy leszereli az esetleges rosszfiúkat, 2 mp alatt.

a férjem majdnem leharapta a fejem nekem is, de megúsztam.

remélem jönnek is majd fotózni!

vissza lehet mondani, kedves kérdező, csak akkor elvész a befizetett pénzed. ki van ez találva!

2010. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A szerződésen rajta van,hogy nem lehet visszamondani,ha mégis még nekem kell fizetnem nekik kártérítést.Nektek mennyire jött ki az egész,Nekünk a megrendelésnél azt mondták,hogy az egész csomag 12000ft lesz.Ehhez képest már 12000-nél járunk,de még nincsenek itt a képek,mert még 7500 ft kell,ugyanis 1980ft helyett ennyi az utolsó részlet.
2010. aug. 18. 12:22
 5/8 dizso ***** válasza:

Sziasztok



Hasonlo rosszakat tudok mondani en is errol az egeszrol. kezdodik ugy h joval a baba szuletese elott kerestek meg nekem is hadarva elmonda a kisholgy h ez milyen jo milyen szep es h olcsobbak mint a tobbi hat gondoltam legyen elso gyerek kezdo anyukak elfogultsagaval mind a 3 om albumot kertem mire kozolte velem h 15000 en meg neztem h mi van most kell fizetni mind a harom album eloleget egyszerre erre o szepen bologatott es mondtam neki jo akkor nem kerem meg ala sem irtam a "szerzodest" mire kozolte velem h ezt mar nem tudja vissza csinalni es ki kell fizetnem hat nemvolt mit tennem alairtam es fizettem. Vartam az elso fotozast hat kar volt egy sebtapasz szeru szalaggal megtoldozott geppel jott a szakszeru fotos a hatterek nem tetszettek a sajat jatekaival a sajat pledjevel fotoztattuk a gyereket mert amiket hozott nem szivesen nezegetnem a falon kep formajaban. Aztan vegul is a kepek szepek lettek azt meg kell hagyni de ami ezutan jott az nem minden napi. a szerzodes alairasa utan 1 ev 6 utan beallitott egy fiatal ember ha kollega nojuk elrontotta a szerzodest es neki ra kell irjon meg a papiromra valamit hat jo gondoltam hatha fontos es nem fogjatok elhinni meg nekem kellet 6000 ft ot adjak hat ezt kellet ra irja mert nem 5000 ft elolegeket kellet volna fizetnem 8000 ft es kerdem en errol ki tehet a parom utana probalta oket utol erni h mi volt ez mit kepzelnek magukrol h ennyi ido utan elo szerzodest modositanak h lehet h elesunk az eddig beleolt penzuktol de ide meg egyszer nem kell jojjenek mer tobb penzt nem csalnak ki a zsebunkbol!!ennyit a marha jo szolgaltatasaikrol egy magat atverve ero anyuka

2011. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok! Én is meg vagyok elégedve a szolgáltatással. 3 gyermekünk van a párommal és mind a háromnál ők jöttek ki hozzánk. Én személy szerint teljes körű tájékoztatást kaptam az üzletkötőtől a rendelés menetéről és az árakról, amik olcsóbbak, mint egy műtermi fotózás és még el sem kellett vinni itthonról a gyereket egy idegen helyre, ahol biztos nem mosolygott volna úgy, mint itthon a saját kis játékaival körülvéve. Mindig betartották a szerződésben megbeszélt időpontot. Volt, hogy mi is többet fizettünk, de akkor több képet is kaptunk, amit nem bánunk, mert a rokonok is mindig kérnek képet a kicsikről, és így legalább igényes képet tudok adni, ami egy életre szóló emlék.

Ja, és a fizetéssel kapcsolatban: Én természetesnek veszem, ha szerződést kötök és megrendelek egy szolgáltatást előre kell fizetnem. Ez mindig így van.

2011. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én voltam, aki írtam, hogy csak a kutya miatt mertem beengedni a pasit.

azóta jött is fotózni egy hölgy. kedves-rendes volt, bár a gyerekem nem mosolygott, mert éppen jött a foga és front is volt aznap, de erről ők nem tehetnek.

aztán jött a fizetés: csak 2 ezerrel kellett többet fizetnem, mint amennyit megbeszéltünk, mondván a kiszállás díja. kicsit morogtam magamban, de kifizettem, mit tudtam tenni.

aztán eltelt 2-3 hét, hívott egy hölgy, hogy akkor hozná a képeket. meg is beszéltük, hogy egy félóra múlva összefutunk, még jó, hogy rákérdeztem, mennyit fizetek: a papíron szereplő kb. 5 ezer helyett közel 10-et, mert ugye házhoz szállítás, az album ára, a CD és az írás ára... na itt elszállt az agyam, és közöltem a hölggyel, hogy sajnos nem állunk úgy anyagilag, hogy mindegy lenne, hogy 5 vagy 10 ezer, úgyhogy vagy megvárja a következő hónapot, vagy csak sajnálni tudom, tegyen a képekkel amit akar.

2011. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dizso ***** válasza:

Sziasztok



Kinek a pap kinek a papne bar elnemtudom kepzelni h valaki is meg lenne elegedve azzal h egy bizonyos osszegert csinaljak a kepet es utana egy horribilis osszeg a vegeredmeny ma szerintem magyarorszagon nemsok kisgyermekes csalad teheti meg h 10 ezrekkel tobbet adjon ki a megbeszelt osszeg helyett ha valaki ezzel nem ert egyet nos azt is lehet de gondolkozzunk mar epp esszel es probaljuk meg mar nem becsapni egymast 1000 emberbol kb 1 aki megvan elegedve nos kedves anya tarsaim es leendo anyukak a dontes mar a ti kezetekben van de erdemes merlegelni!!!

2011. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!