Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt megjött a...

Szoptatás alatt megjött a menzeszem. Felmerült bennem a kérdés, hogy akár újra teherbe is eshetek? Még csak öt hónapos a fiam. Van esetleg itt valaki, aki így "véletlenül" lett terhes? Gondolom, akkor elmarad a vérzés, ugye?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, minden esélyed megvan rá.

A környezetemben többen is terhesek lettek szoptatás alatt (már mensiztek) , természetesen nem "véletlenül" , hisz nem védekeztek :)

Igen, a vérzés elmarad ugyanúgy mint egy szoptatás nélküli terhességnél.

2009. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! A nőgyógyászok felhívják a figyelmet, hogy a szoptatás nem nyújt 100%-os védelmet. Rengeteg ismerősöm van, aki szoptatott, és közben terhes lett. Volt, aki már 2 hónappal szülés után. Plussz belinkelek egy hasonló kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én terhes lettem szoptatás alatt, pedig védekeztünk. Abban a hónapban kimaradt a mensesem, onnan jöttem rá.
2009. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!