Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idő még?

Szerintetek mennyi idő még?

Figyelt kérdés

Kislányom 1éves és most kezdi felhuzni magát, a kezembe sikerül is neki, a kiságy mellett is menne csak becsuszik alá a lába és picit segiteni kell neki.

Mikor tud egyedül felállni, mennyi idő szerintetek?

Nálatok hogyan alakult?

Ha fogom a 2kezét tipegne, de ezt nem csinálom, hadd tanulja meg maga még a felállást először.

Hozzáteszem elég későn kezdte a dolgokat csinálni, de kb 1ik naprol a másikra ment amibe belekezdett...

Tapasztalatokra lennék kiváncsi! Hogyan tovább?


2009. aug. 25. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogdd meg a kezét ha tipegni akar, segíts neki. Az én fiam is egy éves és 7 hóssan már egyedül állt, a kiságyban 7 és fél hósan állt fel magától. És utánna állandóan kézenfogva kellett vele sétálni. Majd egy hónap múlva már elég volt csak az egyik kezét fogni és 10 hós és egy hetes volt amikor magától elindult. Na azóta nincs megállás. Úgyhogy én is hamarabb sétáltattam kézen fogva és csak utánna állt fel egyedül. Segíteni kell, hogy legyen önbizalma és öröljün, hogy ő már milyen ügyes hogy tud kézenfogva sétálni és utánna már szép lassan kialakul minden magától és azt veszed észre, hogy még a wc-re is szalad utánnad.:)
2009. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Más tapasztalatára is kíváncsi lennék!?

2009. aug. 26. 05:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom a kiságyban állt fel először, de leülni nem tudott. Aztán megtanulta azt is kb. 1 hét alatt, utána már a nappaliban is felállt a kanapé mellett, kb. megint 1 hét és már lépegetett is mellette. Most pedig a kockafaló vízilovát tologatja maga előtt, de fordulni még nem tud vele. Kézen fogva nem akar lépkedni, csak ha valamit tolhat. Szóval felállástól a kapaszkodva, tologatva lépkedésig kb.3-4 hét.
2009. aug. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!