Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek juniusban...

Van valaki akinek juniusban szuletett a babàja?

Figyelt kérdés

hogy vagytok?mit tud màr a baba?meekkora sullyal szuletett ès most mekkora?mit eszik/vagy mit nem eszik meg?minden èrdekel ha van kedved leirni.

koszonom


2012. dec. 28. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem június 2-án született a lányom 3600 g-mal és 54 cm-rel. Most 7 és fél kg körül van (jövő héten megyünk mérésre) és kb. 67 cm. Ő már forog mindkét irányba, lassan már ülni is tud és ügyesen megy neki a kúszás is (még nem mászik, de lassan már az is kialakul). Ő már napközben nem kap tejcsit (anyatejes még most is, tápszert nem kellett neki adni szerencsére), viszont azt sem eszi meg amit én készítek neki, így maradtak a bébiételek, a most kapható gyümölcsök és a tejpépek. Ezeket nagyon szereti. Ő naponta 4x alszik még, de csak 30-40 perceket és éjszaka is ébred még egyszer. Nem is bánom, mivel már napközben nincs tejcsi nekem hiányzik a közelsége, így nem is szeretném leszoktatni az éjszakai cicizésről. Legkésőbb 7-fél 8 között már alszik este és 3 körül kel enni, majd 6 és 7 között ébred. Egy kis tündér. :))))) És már van 6 fogacskája!!!! :) Mesélnél te is? Feltételezem neked is júniusi babád van.
2012. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Június közepi lány, 3700 gr születési súllyal, 53 centivel. Most 7 kiló kereken és 71 centi volt fél évesen.

Egy étkezés kivételével anyatejes, délelőtti kajája gyümölcs és kóstoltatás. Eddig amit megeszik: alma, őszibarack, sárgabarack, krumpli. Ami nem tetszik: sütőtök.

Forog mindkét irányba, ha kedve van. Kúszni próbálkozik, egyelőre hernyózós technikával halad valamennyit előre. 2 hónapi éjszaka végigalvás után nemrég visszaszokott az éjszakai kajálásra is. Csak nem marad így :)

2012. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
júni 13. kisfiú 3420gr 54 cm született.Most 7900gr 70cm ,kúszik előre is,eddig csak hátra tudott.Forog mindkét irányba,25.én felült,de még az egyik kezével támaszkodik.Szerintem 1héten belül elkezd mászni is,már próbálja pakolni előbb a lábait. :) A Te babád kedves kérdező?
2012. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a vàlaszokat :) kislànyom junius 25 èn szuletett 3020 gr ès 48 cm.6 honapos vizsgàlaton volt 7410 gr ès 68 cm.anyatejes,igèny szerint szoptatom,de màr dèlben bèbikajòt eszik,uzsonnàra meg pèpet.forogva kozlekedik,ulni csak kevès ideig,akkor is elèg instabilan.èjjel mèg kètszer èbred enni.foga mèg nincs ès nem is làtom hogy utban lenne.nagyon mosolygos,egyàltalàn nem siros baba.imàd furodni.
2012. dec. 28. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
ugy làtom a kislànyom egy kicsit levan maradva mozgàsfejlodèsben,de majd behozza.... :)
2012. dec. 28. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam június 11-én született, 3900 grammal 55 centivel. 6 hónaposan 9 kg és 72 cm volt. Gurul mindenfelé, kúszik, de egyenlőre főleg oldalirányban, magyaráz állandóan, a kutyát nyüstöli. Pillanatok alatt eljut bárhová a szobában, bár még nem mászik. 3 hete szenvedünk a fogaival, az ínye alul-felül be van dagadva, látszanak is a fogak, de csak nem akarja áttörni az ínyét. Ő is szeret fürödni, úszik az egész szoba a fürdés végére :-)
2012. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, az éjszakákat 8 hetes kora óta átalussza, vidám, állandóan mosolygós baba, aki mindenkit szeret, soha, még teljesen idegen ember láttán sem sír,jól megnézi, aztán elkezd mosolyogni Rá is. 2 hetes kora óta tápszeres, a tízórait és az ebédet már kiváltottuk.
2012. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!