Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák vigyázat! Tudtátok...

Anyukák vigyázat! Tudtátok hogy a margarinok kőolaj-származékból vannak? Pont ezért lehet azonnal kenni ezeket. Jó mi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy tudom! Pont emiatt nem adtam a gyereknek még életében. Mi sem eszünk ilyet. Egyen ilyet már bocs a sok "reklám zabáló"...
2009. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért kell inkább vajat enni.
2009. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

A jonsons termékekbe is ezek vannak,allergiás is vagyok mindre.Sosem használnám a gyerekeimnek.Ekcémát okozhat akinek hajlama van rá.Engem rendesen kiver bármelyik terméke.

De,hogy a margarinokban az lenne,erről nem hallottam.Azt tudom,hogy sok káros anyag van bennük.De azok pont,hogy kenhetőek.A vajak nem azok,de egészségesebbek.

2009. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Hú azért ilyet kijelenteni hogy a vaj egßeszséges egy kicsit dúrva.

A vaj szinte egyenlö a zsirral.

Pl az angoloknál kimutatták hogy a legtöbb érrendszeri betegség oka hogy mindent vajon sütnek, és mindent vajjal esznek.

Pl ha érrendszeri betegséged van az orvos egyböl arra kér hogy margarint használj inkább és ne vajat.

Pl én reggelinél vajat eszek de este nem is kívánom a vajat, csak margarint.

Szóval válassz, hogy szivproblémában akarsz meghalni vagy rákban.

Alergiás bármire lehet az ember. Pl tudtátok hogy nem szabad a szemgyulladást kamillával mosogatni, mert a kamilla alergén virág és akinek alergiás reakciót okoz égy meglévö gyulladásra akár megvakulhat vagy romlik a látása töle?

2009. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az angolok nagyon más tészták...

Mivel vajjal esznek vajat, vajas kekszikével...stb...

2009. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Reálisan végig gondolva szerintem alig van élelmiszer amiről valami károsat ne mutattak már volna ki, vagy akár ne kiáltották volna ki rákkeltőnek. Enni meg csak muszáj így mindenkire rá van bízva, hogy mi az ami belefér és mi az ami nem.
2009. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,sokmindent ránksóznak,de olyat enni ami kőolajból van...akkor inkább a házi zsír,persze mértékkel
2009. aug. 25. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A szervezetnek zsirokra is szüksége van, ha mértékkel fogyasztja az ember, semmi baja nem lesz tőle. Ezért jobb a vaj, az állati eredetű. Persze túlzásba nem szabad vinni.
2009. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!