Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért néznek rám olyan hülyén,...

Miért néznek rám olyan hülyén, amiért szoptatom a gyerekem és a gyümölcs+zöldséget én készítem neki, nem dobozosat adok?

Figyelt kérdés
Fél éves a kisfiam, gyönyörűen fejlődik, sokat is eszik, tejem is van.Én nem bántom azt, aki tápszeres, meg azt se, aki máshogy csinálja, mint ahogy én, engem meg mindenki kioktat, hogy miért szarakodom még a szoptatással és minek pepecselek, mikor ugyanolyan jó a bolti. A múltkor a sógoróm azt kérdezte, hogy miért nem adok neki szopás után tápszert?! Egyszerűen nem értem.
2009. aug. 25. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

SENKIVEL ne törődj,csak MAGADRA hallgass!!!

s örülj,h az ÉLET legcsodálatosabb érzését átélheted h MAGADból táplálod Gyermeked:-))))

Boldog babazást!

15 hónapos szopcsizó Kisfiú Anyukája

2009. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

amugy én sem értem,miért hiszik azt a tápos szülők,h egészségesebb mint az anyatej...tévedésben vannak,méghozzá óriásiban!!

az anyatejnél NINCS egészségesebb!!!!

2009. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én másfél éves korukig szoptattam őket,és magam turmixoltam a kajcsikat...szóval ne törődj senkivel,nagyon is jól csinálod!!:)
2009. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne törődj velük.Amit te készítesz,az egészségesebb,mint a boltban vett tápszerek és bébiételek,nincs benne mindenféle adalékanyag,és mesterséges vitamin.Csak sokan ezt tartják korszerűnek,és nem is kell az ételkészítéssel pepecselni.Úgy etesd,neveld a babádat,ahogy te jónak látod.A szüleink is egészségesek voltak,pedig ők sem ettek tápszert meg bébiételt.(Nem is nagyon volt ilyen)
2009. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek. Én is pont ezért nem értem, mert eddig azt hittem, h aki tápszert az, az is tudja, hogy ez egy "vészmegoldás".
2009. aug. 25. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

szia! az én babám sajnos tápszeres, de nem gondolom, hogy jobb lenne ez, mint az anyatej, sőt! sokat küzdöttem, hogy szoptathassam... de ez már más történet.

a lényeg, tényleg senkivel ne foglalkozz! és légy büszke, mert nem mindenkinek megy ez! (se a szopi, se a saját főzés a babának - sokan ügyetlenek ez utóbbihoz)

szóval én csak gratulálni tudok!

2009. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! :) Én is totál béna vagyok ebben a hozzátáplálásban, de igyekszem. Egyébként meg nagyon tisztelem azokat, akik mindent megtettek, de nem sikerült szoptatniuk, őket is bántják elegen.
2009. aug. 25. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kb egy évtizede vagyok anyukák között állandóan (munkámmal jár) , végighallgattam mindenféle nevelési elvet, táplálási módot stb, de ilyennel még sosem találkoztam.


Szoptasd nyugodtan és főzz neki, esküszöm nem értem néha az embereket :(

2009. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

4 gyerekem van,mindegyikük legalább 2 éves koráig szopott, a hozzátáplálásnál nagyon szigorúan betartottam a legóvatosabb-WHO által ajánlott-időpontokat,és saját magam csináltam a kajájukat.Nem kaptak tejpépet,és 1 éves korukig az anyatej volt a fő táplálékuk-azaz szopi után kapták az egyéb kajákat.

És eközben becsuktam a fülem,és magasról tettem a "véranyázó","ősanyázó" és egyéb IQ bajnok megjegyzésekre,mert úgy gondolom,a későbbiek érdekében "rááldozhatom" gyerekenként pl a kajálásnál azt a 0,5 vagy 1 évet,amit a "pepecseléssel" töltök.Én se szóltam le senki módszerét,mindenki a saját gyerekéért felelős,én igyekeztem a legjobb alapokat megadni nekik ezekben a dolgokban.Te se aggódj,és egyik füleden be, a másikon ki.Ne foglalkozz vele.

2009. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem...ez a nagy civilizált élet,felgyorsult világ,szinte divat lett a tápszer:-((

elég szomorú,h egy anya-persze ha van(lenne) teje-hogy h képes mégis tápozni a babáját?szégyen!!

ne is foglalkozz senkivel,szoptassd mig kéri s tudod:-)

15 hós szopcsizó kisfiú anyukája:-)

2009. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!