Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami extra jótanács hasfájásra?

Valami extra jótanács hasfájásra?

Figyelt kérdés
Infacol és babamasszázs nem segít, babuline-t nem veszek...

2012. dec. 29. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
BioGaia cseppek.
2012. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam igazán brutális módon hasfájós volt. El kell,hogy keserítselek,nálunk nem használt semmi,pedig az összes gyógyszertári hasfájásra kapható szert kipróbáltuk. Egyedül a papaverines görcsoldó használt valamit,(ez maga volt a megváltás)de azt nem lehet állandóan adni,csak ritkán és max. 4-6 hétig, legalábbis a gyerekorvosunk ezt mondta,csak receptre lehet kapni.Babulinet ne vegyél, az csak 3 éves kortól van
2012. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, igen a babuline-ról tudom, hogy nem lehet, a papaverinről épp az előbb olvastam, hogy az sem valami kíméletes :(
2012. dec. 29. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk infacol és colief együtt vált be, kb 80%-ban megoldotta a problémát, esténként még mindig akad egy kis nyűglődés, ilyenkor felkötöm magamra kendőben a picit, az megnyugtatja, így még aludni is tud.
2012. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Türelem, türelem, türelem! Ezen kívül segíthet a BioGaia, de csillagászati ára van. 3 hetes adag ára 4600Ft! Mi már a 3. üveggel adjuk, de úgy néz ki lassan megoldódik a pocakfájás. Szerintem igazándiból az idő segít!

Ami nekünk még bevált pukikra és büfire, az a BabyCalm - új szer, gyógynövényes és a Fiam hatalmas levegőket pakol ki a segítségével.

Ami esetleg még segíthet: szélcső (mi alkalmaztuk, rövid távon bevált), hajszárítózás (a hang megnyugtatja, a meleg ellazítja a pociját, ellentétes könyök-térd összeérintése (ha nagy a távolság tele van levegővel, ha összeér, nincs levegő) minden pelenkázásnál 3*.

Nagyon figyelj, hogy mit eszel! A Lányommal nem volt gond, de a Fiamnak szinte mindentől fáj a pocija és extrém hasfájós! Le kellett mondanom a tejtermékekről (egyedül a túró, sajt maradt a repertoárban), a zöldségek-gyümölcsök nagy részéről (még a sütőtöktöl is ordított, pedig azt adjuk hozzátáplálásnál az elsők között), a krumpliról, a rizsről. A citrusfélék okozhatnak durva hasfájást!

Írd össze, hogy mit eszel és utána mitől fájt a poci! Azt a kaját hanyagold néhány hétig, aztán óvatosan próbálkozz vele!

Kitartás! Remélem tudtam segíteni!

2012. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk a Colief és az espumisan cseppek együttes adása vált be. Ha felmész a colief honlapjára találsz egy telefonszámot. Hívd őket nyugodtan, nagyon kedvesek és sok jó tanácsot kapsz tőlük. Sok sikert és kitartást!
2012. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!