Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hós babátok, mit és mennyit...

8hós babátok, mit és mennyit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget!Reggel 7 kor cicizik, 9 kor 1db alma + 1db körte lereszelve és cici,12kor 1 bébiüveg de van hogy 2db többnyire húsos étel,de sokszor főzök csak így az adagokat jobban érzékeled és cici,és uzsira megint 1 üveg gyümi és egy puding + cici.Vacsira 1 adag tejpép vagy leturmixolok egy egész banánt és cici.Éjjel 2X cici :) Kb ennyit
2012. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent, amit a többiek a családban. Elég jó az étvágya.
2012. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lánykám már ugyan 9 hónapos, de már hónapok óta ugyanannyit és kb ugyanazt eszik, pár újonnan bevezetett dologgal...

Reggel: tápszer (210 ml vízből) (bár ez elég későn, 9 körül, mert későn kelő)

Délben: főzelék husival, kb. 2 dl (Avent mérőpohárral szoktam kimérni neki a kaját)(sütőtök-krumpli-répa-spenót-borsó-hagyma-karfiol-paradicsompüré- durumtészta bármilyen kombinációi, valamint sajt, túró módjával)

Délután 4 körül egy db gyümölcs + fél adag tejpép, vagy 1 babapiskóta

Este: tápszer (210 ml vízből)

De a tápszerekből mindig hagy változó mennyiségben 30-60 ml-t


Szóval szerintem nem eszik sokat egyáltalán...1. válaszoló babájához képest legalábbis :) viszont így is több, mint 10 kg...bár 75 cm, szóval minden szempontból akkora, mint egy egy éves... :)

2012. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok,azt nem írtam hogy 75cm és 9kg
2012. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
reggel 6-7 körül cici, 9kor gyümi 150ml,12kor 200 főzelék husival (krumpli,sütő vagy főzőtök,cukkini,répa,brokkoli,cékla,zöldbab,spenót)és egy picit cicizik alváshoz, délután tejpép vagy gabonapehely gyümivel,vagy babajoghurt,este cici, és éjszaka is ha felkel cici.
2012. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!