Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicakakát az orrából hogyan...

Cicakakát az orrából hogyan veszitek ki? orrszívóval nem jön ki, fülpiszkálóval próbáltam nem engedi. Annyira szipog, idegesít. Hogyan segítsek rajta? Ha visszaszívja lehet valami baja?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fülpiszkálóval csináltam.Nem szerette, de ha jól fogod a fejecskéjét megbírsz vele:)
2009. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tengervizes orrsprayt fújtál előtte? Az fellazítja és utána ki kéne jönnie orrszívóval. Max. az orrszívó végét mozgatni kell kicsit az orránál. Én is "birkóztam" már makacs cicakakával, de én szoktam győzni! :D Ha eléggé kint van már, akkor fültisztítóval, esetleg megnedvesítve kipiszkálni. Nem hinném, hogy baja lenne, ha visszaszívja.
2009. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gázos, akkor én sokáig játszom vele a fürdőkádban, ugyanis a sok pára is segít fellazítani a cuccot, aztán sterimar spray az orrába és a fülpiszkálóra is és hosszas küzdés árán így mindig sikerült kiszedni. Sok sikert!!!
2009. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sterimar tengervizes orrspray fellazítja, majd orrszívó. Tuti módszer, hidd el!
2009. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!