Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos, a multkor fürdöttem és...

Sos, a multkor fürdöttem és kipiszkáltam a fülem fülpiszkálóval, de úgy érzem benne maradt a vatta a dobhártyámba, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem hogy mikor piszkáltam a fülem, volt-e vatta a fülpiszkálón vagy nem. és mai nap folyamán ha a fülcimpát felnyomom akkor kattog a fülem, érzem hogy benne van...
2011. szept. 27. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész meghökkentő ötlet, tudom, de mi lenne ha elmennél a legközelebbi fül-orr-gégészetre...? Otthon ne kísérletezz, remélem nem jutott eszedbe ilyen hülyeség, majd a dokik megmondják mi van. Szerintem amúgy inkább csak felsértetted a dobhártyád, annak lehetnek ilyen tünetei. Mindenesetre orvos... bár csodálom, hogy ezt mondani kell. :D
2011. szept. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivan ha nem is van benne a vatta, és csak leégek!!!
2011. szept. 28. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
kattog és idegentest érzésed van. Biztos jól megdícsérnek, ha akkor mész el, ha nagyobb a baj. Ez a dolguk, nem fognak újjal mutogatva röhögni rajtad, nyugi.
2011. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!