Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak, beteg lenne? Vagy...

Aggódjak, beteg lenne? Vagy mi a baja?

Figyelt kérdés

16 hetes a babám. Egyfolytában sír az elmúlt másfél hétben.

Voltunk orvosnál, megviszgálta, nem talált semmit.Alig alszik, éjszaka is fél -egy óránként kel. Csak anyatejet kap. Reggel fél7 óta max egy órát aludt. Kézben is nehezen nyugszik, csak sír. 3 napja kap nurofent, orvosi rendelkezésre. De nem változott semmi.


Mi baj leher??


2012. dec. 30. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán jön a foga?
2012. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy a hasa fáj,vagy jön a foga!

Estére kend be az ínyét Dentinoxal!

2012. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem taplalo szamara az anyatej,es ehes?
2012. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a fogára gondolnék vagy kevés a tejcsi esetleg.Próbálj neki adni egy kis lereszelt elturmixolt almát hátha jólesne neki.Ha nem segít akkor ez kizárva.
2012. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

16 hetesnek almát?

Nem durva az egy kicsit?

Szerintem is éhes lehet. Mennyit eszik? Méred?

2012. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én írtam az almát,nem akarok rosszat tanácsolni az én babám anyatejes 10 hós és 4 hós korától kezdtem az almát adni neki.A bébiételek is 4 hós kortól vannak,alma,barack aztán burgonya stb.

[link]

2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma már kicsit jobb a helyzet.

Nem mérem,de eddig jól gyarapodott, 3850 gr-mal született és 3 hónaposan 6200 gr volt:)

Azóta nem mértük. De csütörtökön elszaladok a védőnőhöz,és lemérjük,emrt már nekem is eszembe jutott,hogy talán éhes. De tejem van bőven, talán már nem annyira tápláló számára??

2012. dec. 31. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam az almát mert nekem is rengeteg tejem volt és van is de rájöttem hogy azért nyafog mert igazából tartalmasabb ételre vágyott.Azóta mióta hozzátáplálok sokkal nyugodtabb pedig bőven marad tej az etetéseknél.Szerintem egy próbát megér.
2012. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!