Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozó vagy gyerekülés?

Hordozó vagy gyerekülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Kisfiam 4 hós és 7kiló. A hordozónk ami a babakocsihoz járt elég kicsi már. Vagyis kezd kicsi lenni. Lassan lelóg a lába. Arról nem beszélve hogy beöltözve bundazsákba már bekötni sem tudom a hordozóba.


Van egy RECARO Young Sport gyerekülésünk ami 8-36kilóig van, dönthető és nagyon biztonságos. A fej részénl oldaltartásos stb. Szerintetek NEM HOSSZÚTÁVON inkább rakjam a gyerekülésbe? Nekem sokkal inkább biztonságosnak tűnik mint az a sima műanyag hordozó. Persze tudom a menetiránynak háttal elvet... olvastam...


Vélemények?


2013. jan. 1. 12:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem kicsi gyerek, már 62cm ezt elfelejtettem! :)
2013. jan. 1. 12:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyo kicsi még a gyermek üleshez!

Azok nem hiába vannak 9 kg-tól, amihez kb. 80 cm magasnak kell lennie a babának!

2013. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordozót javaslom!
2013. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hordozót javaslom a 4 hónaposnak.
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom 4 hónaposan még nem tud magától ülni,úgyhogy hordozó.
2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

4 hónaposan 62 cm-tel kicsinek számít, mivel ha csak itt megnézed, a többségnek 67 cm a 4 hónapos gyermeke.

Nagyon gagyi hordozóról lehet, ha már most kinőtte!

A 8-36 kg-ős kategória nem neki való, hanem egy stabilan ülő, 8-9 hónapos gyermeknek, de inkább 1 évesnek!

Vegyél egy maxi cosi Cabrio hordozót, abban elfér 10 hónapos koráig, de ha lehet 1 évesen is, ha nem túl gyorsan nő.

2013. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az Anmar Hilux babakocsinkhoz tartozó hordozóról van szó. Sztem elég gagyi igen. De nem azért növi ki mert gagyi :D Ezek mind szabvány méretek nagyjából. nincs olyan h a 10e ft-os 20cm-vel kisebb mint az 50e ft-os :D
2013. jan. 1. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk babahordozó van, 2 is, gondoltam az egyik legyen mindig a kocsiban, a másik meg otthon ringatós... csak nem gondoltam bele, hogy miben vigyük akkor le a kocsihoz a babát... 11 kilóíg jók azt hiszem... Ha kinövi, kap gyerekülést. Nem kell valakinek babahordozó véletlenül 2 ezer forintért? :=)
2013. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én 4 hós fiam 6,5 kg és 66!!! cm, és simán elfér még a hordozóban, még téli bundás overálban is, úgy, hogy még az újszülött szűkítő is benne van még.

Barátnőm is ilyen hordozót használt a fiánál, ő 9 hónapos koráig utazott benne (természetesen akkor már szűkítő nélkül).

Baby Design márkájú.

2013. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
4 hónaposnak hordozó. Még ha ülni tud, akkor is.
2013. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!