Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te vennél ilyen gyerekülést?

Te vennél ilyen gyerekülést?

Figyelt kérdés
(viszonylag olcsón, de azért olyat amit van értelme megvenni) szerintetek megvegyem, vagy keressek másikat? Esetleg tud valaki ajánlani olyat ami jó és megfizethető? [link]

2012. dec. 28. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez a legolcsóbb, lég gagyibb, lég rosszabb ülés amit kapni!


Mennyi idősnek kellene!?

2012. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neked mi a megfizethető kategória? Mert az sem mindegy.
2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Utolsó vagyok, mi ilyet vettünk. szerintem az egyik legjobb márka, és ülés a piacon, nem mellesleg nagyon sokáig tudja használni.

2012. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Vennék. Nem értem, hogy mivel lenne jobb a 76 ezres? Az talán jobb műanyagból van vagy mi? Ne felejtsétek el, hogy ez egy biznisz, mint minden, ami gyerekkel kapcsolatos. Mi is felnőttünk gyerekülés nélkül.
2012. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.egy éves babának. 9 kiló. Hát 70 ezrem azért nincs egy gyerekülésre... Kb. 15- 20 ezer ami beleférne.
2012. dec. 28. 16:00
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Mivel jobb? Vegyél egyet és hasonlítsd össze :)

Mondjuk mi nagyon sokat kocsikázunk így mindenképpen ragaszkodtunk a lehető legjobb üléshez!

2012. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Igen, jobb műanyagból, jobb textilből van a drágább, mint az olcsóbb!

Ha megnézed a teszteket, melyik kap jó, illetve rossz besorolást, akkor meglátod hogy a drágább jobb!!!

Régen nem volt ennyi autó, nem volt ennyi baleset, ezért éltük mi túl!!!


[link]


Nézd meg ezeket, ezek nagyon jó ülések!!!

2012. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mire :) dísznek max.
2012. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Én is gondolkoztam ilyenen, de megnéztem élőben, és nem győzött meg. Egy vékonyka szivacsréteg lenne a gyerek alatt. Nem hiszem, h kényelmes. Vannak jó minőségű ülések használtan is. Feljebb már írták. Nekünk ilyen van: [link] Dönthető, kényelmes, bár nem világmárka :)
2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk ilyen van, semmi baj nincs vele, én néztem drágábbat és az sem győzött meg.
2012. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!