Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások ezt hogyan csinálják?...

Mások ezt hogyan csinálják? 6,5 kg-os baba, hordozó,3. emelet.

Figyelt kérdés
Ez egy normál le és felmenetel a 3. emeletre (-ről). Ezenkívűl még van bevásárlás, ha hosszabb időre megyünk el akkor + ruha, ennivaló stb. Szóval, ti hogyan oldjátok ezt meg.
2009. aug. 26. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a másodikon lakunk, lift nincs, babakocsi lent a tárolóban. Én eleinte, amíg kicsi volt a babám, mózesbe vittem le, aztán lent be a babakocsiba, utána ugyanez fel, most pedig kézben viszem le, ha vásárolok, húzósan, de csomagokkal és gyerekkel megrakottan fel. Jó testmozgás, most 11 hónapos, úgyhogy van mit cipelni. Sajnos más ötletem nincs, minthogy max. mózesbe levinni, bár amikor már 6-7 kiló volt a babám, asszem akkor már kézben vittem le. Kitartást, jó erősödést! :)
2009. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 4. diken lakom éskenguruban viszem,hozom a11 honapos majd 10 kg-os babámat,másképpnem megy bevásárlás után,igy a két kezem szabad és lehet a szatyrokat cipelni,ajánlom a kengurut!
2009. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!4. emelet. Én a bevásárlást mindig lent hagytam a tárolóban (csak a legfontosabbakat, ill.a romlandót vittem fel),amikor elaludt lementem érte.Próbáltam úgy ütemezni a bevásárlást, hogy közvetlen alvás előtt érjünk haza. Ha több mindent kellett felvinnem akkor hátizsákba pakoltam. A neheze mindig apára maradt Pl. 1 karton ásványvíz és hasonlók...A hordozót kb. 7,5 kilósan hanyagoltam, mert már nem bírtam cipelni. Az elején nehéz volt, mert tekergett minden felé, 6-7 hónaposan sokkal "könnyebb" volt már, mert tartotta magát. Most 9 hónapos és 9,5 kg. Remélem van tárolótok:)
2009. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ti tényleg szuperanyukák vagytok! Én kertes házban lakom, de az első emeleten (alul iroda van), és néha én sem tudom hogy mit hogyan milyen pózban vigyek fel. Főleg ha orvoshoz kell vinni a babát, igen hordozó, pelenkázó táska dugig, aztán a saját táskám... kezemben a kapu távírányító, lakáskulcs.. mint egy málhás szamár és nemigen van segítségem. De a karom izmosabb az biztos. Ugyanúgy oldjuk meg mint te, ERŐVEL! :)
2009. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!