Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik nap közben 1...

Miért nem eszik nap közben 1 éves Kislányom? Reggel már tisztán tejet kap, este meg tápszert. A nappali étkezéseknél pár kanál után nem kér többet (én főzők neki dolgokat).

Figyelt kérdés

Akármit adok Neki, pár falat után nem kér többet.

8 foga van, most várjuk a szemfogakat. Lehet ettől?

Amúgy nem sovány, 10kg. Tökéletesen megy egyedül, kezd beszélgetni is!:-)


2009. aug. 26. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán nem ízesítekdneki eléggé? Vagy csak későn kezdted meg a hozzátáplálást és nehezen szokja az új ízeket.Ehet már a ti ebédetekből is,ha nem túl fűszeres és nem zsíros.Próbálkozni kell,mit szeret és mit nem?
2009. aug. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most ugyanez van egy ideje. 13 hónapos a lányom. Van hogy 3-4 napig nem eszik szinte semmit, aztán pár napig eszeget és kezdődik elölről. Szerintem a foga miatt. Mivel jókedvű, jó súlyban nem aggódom, biztos érzi mennyi elég neki.
2009. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. én már feladtam. játék közben, futtában eszik, kenyeret, sajtot, virslit, tojást, mikor mit. amit a szájába nyomok játék közben, azt azért megeszegeti, így telnek az étkezések. este és reggel szépen megissza a tápszert, de napközben nincs ideje enni:-)
2009. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szemfog nagyon fájhat, mikor jön kifelé;( ha eddig evett, csak most nem ,akkor nem kérdés, hogy ettől csökkent az evési kedve. Ha kijön a fog, visszakapod a jólevő babusod:)
2009. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1.nek: hozzátáplálás rendben volt, semmit sem eszik meg, a mienket sem...

A többiek amit írnak, úgy van Vele is. Eszik pár falatot, 1 óra játék, megint pár falat futtában.

Akkor taláűn nem baj!:-)

2009. aug. 26. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!