Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátok mindkét...

6 hónapos babátok mindkét irányba fordul?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, és fel is ül.
2013. jan. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen.
2013. jan. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hasról hátra és vissza is fordul, és elkezdett kutyázni! Első azt, hogy csináltad, hogy már ilyen korán felült? Vagy ülteted és megül?
2013. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nemcsak mindkét irányba, hanem körbe-körbe, mint ahogy az óra jár.

ő a 3.gyerek

2013. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


6 hónaposan egyedül felült négykézláb állásból utánna elkezdett mászni, 7 hónaposan pedig felállt a bútorok mellett.


Szerintem nem nagy szám, mert 3 barátnőm van akivel össze járok, a gyerekek között pár hét van, de mind ilyen idősen ültek, álltak fel.

2013. jan. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kislány! Azért csodálkoztam, mert az én fiam is nem sokára 6 hónapos lesz, de még eldől vagy összecsuklik, ha fel akarom ültetni. De a te babád ezek szerint nagyon ügyes!
2013. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm, olyan kis kopasz:)

Sosem ültettem, először oldalra fordúl, de nagyon rafkós volt, mert a kiságyban bele kapaszkodott a rácsba, és úgy húzta magát, míg oldalra nem fordúlt, majd a fejét forgatta, és azzal lendűlt a teste is.

Na mikor hason volt, akkor meg kinyomta magát az egyik kezével, és vissza fordúlt.

Aztán kinyomta magát, a fenekét, az kibillentette jobbra vagy balra, a kezével kinyomta magát, és ült.

Miután rájött a taktikára, gyorsan megtanulta.


A babatornáztató jó hatással folt rá, mert fordúlnia kellett ha a játékokat akarta nézni, megfogni amik oldat voltak.

2013. jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyesek a babáitok!Köszönöm a válaszokat!Az én kisfiam 5.-én lesz fél éves,hátról hasra fordul,de vissza nem.2 hete elkezdett kúszni,és egyszer felállt a kiságyban.Remélem nem marad ki nála a visszafelé forgás.Utál háton lenni,egész nap ellene hason...
2013. jan. 2. 10:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónapos korában produkálta pont 4x a hátrafordulást, azóta se; de hasra bármikor. Múltkor majdnem hátra fordult, de aztán mégsem és látszott, hogy azért mert jobb szereti a hason fekvést.

Amúgy most 3,5 hónaposan egy helyben fordul körbe, meg ritkán tolat, de még ülni sem tud, nemhogy felállni. Ismerősnél 8 hónaposan kezdett csak kúszni, addig élvezte a forgást. Az is teljesen rendben van.


Ha nem fordul a hátára, de utána szép sorban csinálja amit kell szerintem ne aggódj.

2013. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6,5 hónapos most, elírtam :)

Előző

2013. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!