Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám már mindkét...

6 hónapos babám már mindkét irányba többször is megmutatta, hogy átfordul, de mostanság látom, hogy h hátról hasra nem bír átfordulni, csak, ha segítünk. Ez normális? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eddig már mutattam, hogy tudja, sőt ezzel az iránnyal kezdte 3 hónaposan, és most kimaradt egy nagyobb szünet, és úgy tűnik elfelejtette v nem bírja a súlyát (9 kg-husika). Hasról hátra naponta milliószor fordul. Már a gyógytornásszal fenyegetőznek.És nem akarom sem túlreagálni, sem elodázni a problémát.
2012. jan. 11. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányomnál is így volt. Nehezen ment neki egyedül, segíteni kellett. Így én elvittem gyógytornára. 2 alkalom után nem volt semmi gond már.
2012. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk se tudott a pici Milán mert ő is elég husi.:)

De azt mondta a védőnőm ne sürgessek semmit majd sikerül neki. Így 3 hónap múlva sikerült is. :)

Szerintem nyugodj meg nem kell ide semmilyen gyógytornász majd ha akar átfordul, egyszer úgyis sikerülni neki, ha meg csak később akkor meg mi van? Semmi probléma nem lesz ebből.

2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellene gyógytornász ide!

Állítólag ha egyszer megcsinált valamit akkor azt már tudja, csak ha mégsem alkalmazza a közel jövőben nem tartja fontosnak a kis napi tevékenységéhez!

Amúgy én lányom is ilyen 6 hónapos a kisasszony, mondjuk ő nem husi még CSAK 7 kiló :)

Ő is egy nap milliószor fordul hasról hátra én meg pakolom vissza :)

És rájöttem..... Mivel nem szeret hason lenne (fárasztóbb a játék) nem is fordul magától hasra :)

Viszont ahogy én gondolom....... majd ha lesz olyan tevékenység teszem itt a hintázás, vagy kutyázás akkor valószínűleg hasra fog ő fordulni mert tetszeni fog neki az új! :D

Ez az én véleményem!

Megtanultam nem túl aggódni ezeket! :D

2012. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi nem lenne hanem lenni :) nemtok írni már :D:D
2012. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!