Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gond lesz, hogy adtam neki...

Gond lesz, hogy adtam neki belőle?

Figyelt kérdés

6 hónapos kislányomnak adtam egy kicsit a húslevesből. Viszont abban volt só meg delikát is! De annyira nézte...

Ugye nem lesz baja? Vagy más is adott már neki ilyen ételt? Ami fűszerezve volt?


2009. aug. 26. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, maximum egy kicsit kipattog. :) Egyszer nem baj, hogy adtál belőle, de azért még ne rendszeresítsd, fokozatosságot be kell tartani. 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy baj,imádják a picik,ha nem nagykönyvből csinálod a hozzátáplálást akkor nyugodtan adhatsz neki mindenből ha nagyon megszeretné kóstolni!:)
2009. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az üveges meg az íztelen(amiket én csinálok, minden ízesítés nélkül) bébiételeket nem akarja megenni! Csak az a jó amit mi eszünk! De gondolom az nem lenne túl egészséges, ha már azt enné?!
2009. aug. 26. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, de azért a Delikátot legközelebb hagyd ki belőle, az még nem igazán való egy 6 hónapos kisbabának.
2009. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked is és neki is jobb,ha a gyümölcsök,zöldségek natúr ízét szokja meg.A bébiételek édesítve vannak,ezért van az,h sok gyerek csak azt hajlandó megenni- a babák szeretik az édeset-.Ne a saját ízlésedhez mérd az övét.(Pl a gyerekek nagy többsége imádja a céklát főtten,amit a felnőttek nagy része nem nagyon tudna legyűrni.:)))A só megterheli a veséit,ezért nem jó ha ilyen korán sózod az ételeit.Ami pedig az ösztön utáni hozzátáplálást illeti:hááááát.....Ma már elég pontosan le van írva,milyen sorrendben érdemes bevezetni az ételeket,megelőzendő az emésztési problémákat,és a későbbi allergiát.Érdemes betartani,lesz még ideje enni mindenből,ezt a fél évet nyugodtan rá lehet szánni az óvatosságra.Nem lesz frusztrált attól,h nem 6 hónaposan evett pl epret,csak egy év múlva.:)
2009. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

12:38 vagyok

Nálunk is ez a helyzet nem igazán eszik semmi olyat ami neki való lenne :)

Anyatejes és sokszor csinálok neki tejberizst,tejbegrizt,vagy krumplipürét ahogy mi esszük,semmi baja nincs tőle,én inkább régimódi eteést választom mert ha ugy csinálnám ahogy kellene,akkor nem enne semmit a 7 hós babám!

Szerintem neked is az a fontos hogy egyen a babád akkor szoktasd a te szád íze szerint,az neki is finom,és legalább eszik :)

2009. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na a minta anyák már is lepontoztak,kívánom ennél nagyobb örömötök ne legyen az életben!!!Pár év múlva a ti gyerekeitek is a chipseket,csokikat fogják enni,mert ugy is megveszitek neki,hiába adtok most neki répát répával késöbb ugyse azt eszi amit ti akartok :D akkor nem mindegy nem lesz semmi bajuk,ennyi erővel mi se együnk semmit amire már egyszer azt mondták hogy nem egészséges?!
2009. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam botrányt...:(

Amúgy szerintem baba függő...az ismerősöm mindent a "NAGYKÖNYV" szerint csinált, mégis minden baja van a picijénk!Van olyan baba aki meg mindent ehet, kutya baja!

Azért köszönöm mindenkinek a hozzászólást! :)

2009. aug. 28. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!