Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BABAÚSZÁS! Aki hordja a manót...

BABAÚSZÁS! Aki hordja a manót az mikor kezdte és melyikbe jártok? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és nagyon szeretném hordani mert imád pancsizni és mi is nagyon szeretjük a vizet, csak van bennem némi ellenérzés is, hogy elkap valamit.
2009. aug. 26. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónapos kora óta hordjuk, miután megkapta az utolsó oltását. A Pataky Művelődési ház után van egy iskolának uszodája Kőbányán.Van honlapjuk, csak nem tudom a címet. Mi oda járunk. Nagyon tiszta a víz, és kedvesek az emberek. Szerdán-szombaton van. Nagyon imádja! Most 14 hónapos. Bát nyáron kicsit hanyagoltuk, de őssze biztos megyünk megint. Van szauna is, oda is be lehet vinni. Élvezi és ez egy szupi családi program.Soha nem volt semmi baja!Akinek lesz, szerintem az alapban hajlamos rá és bárhol elkapja. Gondolok itt fülgyulladásra vagy bőrbetegségre. Ha féldsz, vidd el előtte egy kivizsgálásra.
2009. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] megtaláltam a címet
2009. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!