Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a kisbabámnak...

Mitől lehet a kisbabámnak olyan vattacukorra emlékeztető, édes illata?

Figyelt kérdés

Inkább a nyaka, füle körül.De talán lehet a lehelete is. Most éjjel először éreztük ezt. 10 hónapos.

Köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 3. 05:55
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg valami édeset evett/ivott este, és azért a nyaka, füle körül érzitek, mert a nyál általában arra folyik. Anyatejes babáknál érezni ilyet gyakran :)
2013. jan. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom 3 hónapos lesz,neki lekvár illata van :D Tegnap meg kovászosuborka volt.És szokott neki savanyú/romlott tej illata is lenni :D Szerintem ez a szobai illatok és az éppen általa megevett étel illatának keveréke okozza,de nagyon érdekes :)
2013. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem ilyet csak én érzek. Az én babám is olyan édeskés illatu. Azt hittem a szopi miatt van de már csak éjszaka szopik , ugyhogy nem az anyatejtöl van.
2013. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!