Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes lila Tesco-s pelenkát...

Érdemes lila Tesco-s pelenkát venni? Esetleg Lidl-st, Dm-st?

Figyelt kérdés
Huggiest használunk, és meg is vagyok elégedve vele, de anyósom kb. 2 óránként cserél pelenkát a 15 hós fiamon. Hiába mondtam neki, hogy ezek a pelenkák sokáig bírják.Félre ne értsetek semmi bajom vele, nagyon rendes, nagyon jól kijövünk,bármikor szívesen vigyáz a fiamra,aki nagyon szeret náluk, ezért sem szeretném megbántani, nem akarom kioktatni. Arra gondoltam, hogy inkább vennék hozzájuk olcsóbb pelust, és azt cserélheti olyan sűrűn ahogy akarja!
2009. aug. 26. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Egyik barátnőm a DM-es pelust használja a kisfiára és nagyon meg van vele elégedve. Inkább fiúknak való, mert vastagabb és jobban feljön a derekán.

Nekem kislányom van és nekünk annyira nem jött be... mi Liberózunk, de az nem az olcsó kategória :-(


16 hós kislány anyukája

2009. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
szia!mi eddig huggiest használtunk de mostmár többet pisilünk mint kakilunk és átnyirkosodik,a nagyobb gyerkőcömnél évekig a lila tescost használtam most is azt vettem mert nagyon sokáig bírja és a minősége sem rosszabb mint a pampersé vagy a liberoé.Egyébként még pamperst használunk ha akciósan meg tudom venni.szóval ajánlom a lila tescost nagyon bevált nekünk!
2009. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi használunk Tescos, Pennys pelust, és a Lidl-ben kapható tojours pelust. A sima Lidl pelenka nem az igazi...

Ezek jók, legalábbis nekünk bejöttek. A DM ben kaphatót nem ismerem, így arról véleményt nem tudok mondani.

2009. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én napközbe dm pelust adok rá éjszakára meg lila tescost,eddgi nem volt velük gond!
2009. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok!
2009. aug. 26. 15:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a LIDL toujors pelus bejött
2009. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 26. 15:33
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A lila tescós szerintem nagyon hasonlít a Liberora. Szerintem nagyon jó és az ára is kedvező...sokszor akciós. Csak ajánlani tudom.
2009. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én úgy használom, hogy a lila tescost nappalra és márkásabbat éjjelre (pampers sleep&play). Illetve még ami nekünk bevált, most vettem rossmannos babydream pelust, az is jó, nem annyira "kemény" mint a tescos. 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezek szerint nappalra megfelel a Tescós.

A Babydream árban milyen? Az is szokott akciós lenni?

2009. aug. 26. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!