Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TESCO vs. Lidl Hol olcsóbb?

TESCO vs. Lidl Hol olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
A lidl rettenetesen szar gagyi cucokkal van tele ritka szar !!!
2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MetzgerAdrián válasza:
51%
Ez attól függ mit akarsz venni :D.A tescóba valamivel nagyobb a választék és mostanába több az akció is.Én személyszerint a Tescot ajánlom de igény kérdése.
2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A TESCO nagyságrendekkel drágább mint a lidl, Tesco-ba az akciókról csak annyit hogy pl. leáraznak 20000 Ft-ról egy porszívót 15000 Ft-ra ami máshol meg alapból 14000 Ft. Az élelmiszerek is olcsóbbak a lidl-be.
2011. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen olcsobbak !! de szarok is ,ehetetlenek szerintem azért nem kell mindig az olcsobbat venni, nem mindegy mit kapsz a pénzedért...
2011. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mind1 mit kapok,így van.


De mondjuk hónap elejei nagy bevásárlásnál melyik előnyösebb?

2011. szept. 12. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szarokat kell venni, ugyanaz a márka ugyanazon terméke olcsóbb, ha nem hiszed menj el személyesen. Nálunk a két bolt kb 100 méterre van egymástól mindegyikbe járok, és szerintem olcsóbb a lidl.
2011. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
tesco... lidl is jó de inkább nasikat érdemes ott venni,én mindig oda járok csokikér cukrokér,meg van ott ilyen kilós pizza :D az a kedvencem otthon felturbózom ezzel azzal,legjobb..
2011. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább a lidl-be járok.Szerintem jobb, mint a Tesco.
2011. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem rengeteg negativ tapasztalatom van a lidl -elvettem ott grill hamburger hust a kutyák nem ették meg annyira rossz ize volt ,egyedül csoki ,cukor 79 ft fagyiban szerintetek mi lehet ? ha azon még haszon is van ? egyedül fagyasztott bagette vettem ami ízlet fokhagymás volt... vettem konzerves halat hihetetlen rossz ize volt ...de mindenki maga dönti el mire hol költi el a pénzét...
2011. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Az anyátok p'csáját jobb a Tesco! Állandóan átbasznak, a pénztárnál meg nem árt ellenőrizni mennyit fizettél! A mosószer meg a kávé olcsóbb a piacon. A Lidl meg olcsóbb és minőségben milliószor jobb. És nemcsak nekem, hanem egy csomó ismerősömnek ez a véleménye.
2014. febr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!