Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám beteg. Nem...

8 hónapos babám beteg. Nem akar semmit enni, így visszatértem erre az időszakra kizárólag tápszerre. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Csak mert egyébként reggel és este eszik tápszert. Közte főzeléket, gyümit, tejpépet. De most már 3 napja csak tápszert adok. Ti is tettetek már így?
2009. aug. 26. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nEkem a fogzas miatt nem kanalazott semmit 3 napig, csak tápit evett, napi 5x200-at. Majd szépen evett ujra. Semmi gond ezzel nincs, főleg ha beteg, lényeg hogy eszik egyáltalán.
2009. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hónapos a babám és ma csak tápszert evett, illetve ivott. semmi mást nem fogadott el.
2009. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi gond nics ha csak a tápit eszi meg, majd ha rendbejött megeszi a főzit meg a többit ismét! nyugi! Jobbulást!!!
2009. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak amiatt aggódtam, hogy ha egyszer már kiváltottam bizonyos étkezéseket, akkor nem gond-e ha visszatérek. De akkor nem. Köszi
2009. aug. 27. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!