Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért csak félálom...

Szerintetek miért csak félálomban hajlandó rendesen enni a babám?

Figyelt kérdés

Ha éber és úgy jön el a szopi ideje akkor 5 percet bír rendesen enni, de közben is csapkod, forgolódik és a fele mennyiségét eszi meg a szokásosnak. 4,5 hós a kislányom.

Csak attól félek hogy ezt a tejem nem bírja és elapad.


2009. aug. 26. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igaz az én kislányom tápszeres/5 hónapos/nálunk is ez van ,félálomba éjszaka többet eszik és nem csapkod,tudom nem sokat segítettem ,de nem vagy egyedül ezzel a problémával
2009. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet hogy elkeserítelek, de nálunk a mai napig így van, pedig már egy éves. napközben futtában, játék közben adom a szájába a falatokat, mert a székében csak néhány kanál kaját hajlandó megenni. este is alig eszik, így 9 körül elalszik és én 11-kor mielőtt lefekszem álmában megetetem. nála ez a vacsi. reggel hajnalban mikor kezd ébredezni, én ugrok, és még félálomban adom neki a reggeli tápszert.

tudom, hogy nem segítettem, inkább cska azért írtam le, hogy elképzelhető, hogy ilyen is marad a helyzet. azért ha nagyobb lesz, talán lesz esélyed, hogy a kanalazás tetszik neki, és eszeget azért. nálunk volt egyidőszak, mikor ölben kanalazott. ugyan le kellett fognom a kezeit, de szépen megevett mindent:-) visszasírom azt az időt:-)

2009. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!