Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat a 2,5 hónapos...

Miért sírhat a 2,5 hónapos babám mindig esti cicizésnél?

Figyelt kérdés
Tejem van, rendesen szopik egész nap, szépen gyarapodik, kiegyensúlyozott nyugodt baba. Egy ideje csak mindig az esti szopinál nyüglődik..volt hogy azért mert gyorsan jött a tej, de ma pl. nem spriccelt mégis...egyszerűen fáradt??

2013. jan. 4. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... türelmetlen talán?
2013. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az szokott lenni..van mikor már öltöztetéstől kezdve kikattan.. de nem értem miért, mert ma pl. fürdés előtt 1 órával evett..
2013. jan. 4. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy már csak fáradt, és nem éhes.

először én sem tudtam mi baja, és csak kínálgattam a cicim, rácuppant, aztán felsírt.

aztán rájöttem, hogy egyszerűen egész nap evett, igény szerint, és tele van, már csak aludni akar.

persze lehet nálatok nem ez a helyzet, de egy próbát megér.

2013. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet fáj a hasikája....az én kisfiamnál is ez volt.
2013. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen idős kisbabáknál elég gyakori, hogy napi rendszerességgel, szinte mindig ugyanabban az időben elkezdődik a "síró óra". Még azoknál is, akik amúgy álomgyerekek egész nap. Ez a nyűglődős nyafogástól, a torkaszakadtából üvöltésig terjedhet a gyereknél, és általában nincs semmi ellenszere. Mert különösebb oka sincs, tehát nem éhes, nem fáj semmije, tiszta a pelenkája... Valószínűleg az idegrendszeri éretlenség az oka; egyszerűen elfárad attól, hogy napközben különböző ingerek érik, és így vezeti le a feszültséget. Nekünk annak idején nagyon bevált, hogy valamelyikünk bevitte fürdeni a nagy kádba a kis üvöltő sakált. A vízben lebegve szépen megnyugodott, aztán fürdőlepedőbe bugyolálva szopi. Mire felöltöztettem, már többnyire leragadt a szeme, és utána nyugi volt.Kicsit időigényes, de az üvöltés hallgatásánál, és ölben cipelésnél szórakoztatóbb.:-)
2013. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2013. jan. 6. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:
igen az én védőnőm is azt mondta,hogy ilyenkor zárják ki a sírással az egész napi sok ingereket!
2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így volt egészen sokáig, már fürdi utáni öltöztetésnél elkezdte az ordítást, alig tudtam cicire tenni, pedig éhes volt, mert utána nagyon evett. Barátnőim is mondták, hogy náluk is volt ilyen :)

Nem tudom mitől lehet.

2013. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk az volt a baj,hogy először etettem és aztán már fürdettem is-megfájdult a hasa a melegvíztől és utánna sírt!! De mikor erre rájöttem,fordítva csináltam,először pancsi,aztán cici. Persze ilyenkor is volt néha sírás és vagy a cumit adtam oda neki,amitől megnyugodott,vagy pedig a hasamra fektettem és ott altattam el..
2013. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát ez nálunk pontosan így volt múlt héten. (Most 2,5 hósak vagyunk) Arra jöttem rá, hogy nem éhes, inkább fáradt és nem akart ő többet enni. Ugyan valamivel kevesebbet evett mint egyébként nap közben, de mióta nem erőszakoskodok vele, nem sír. Ha kezdi a nyűglődést, beteszem inkább a kiságyba és ott elalszik. A köv. szopinál bepótolja.
2013. jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!