Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek ölben vagy babakocsiba...

Akiknek ölben vagy babakocsiban alszik el a baba, mikor tudtátok leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
Mennyi idősen? Más sem tudja hagyni sírni a babáját még ha látja is rajta hogy álmos?
2009. aug. 27. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam mostanában "szokott rá",hogy a vállamon elalszik utána rakom a kiságyába.Igen ám,de lassan 10 Kg!Egészen 7 hónapos koráig egyedül szépen elaludt,egy kis simi utána aludt.Msot meg csak így alszik el.Hát majs szépen vissza szoktatom,hogy egyedül aludjon el újra mert később nem fog menni,hát nem bírom el a kis sózsákot! :)))
2009. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad h. hány hós a babád. Sajnos minél később kezded el rászokatni annál nehezebb lesz. Én 6és fél hós korában szoktattam vissza hogy ne a kezemben aludjon el hanema kiságyában. Igaz h. látnia kell h. nem hagytam egyedül, de ha már úgy rakod az ágyba amikor már dörzsöli a szemét, akkor hamar elalszik. Sok szerencsét.
2009. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 5 hónapos múlott. Már majd nem alszik, beleteszem az ágyába és onnantól csukott szemmel is ordít.De tudom h azért, hogy vegyem fel.
2009. aug. 27. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A második válaszadó vagyok. Nálam is ezt csinálta. Csak annyit tudsz csinálni, h. simogatod, és nyugtatod a szavaiddal. Az első ilyen estén 45 percig tartott míg elaludt. Persze csak egy pár percig sírt az elején. Másnap már cak 30perc harmadnap már csak 15 perc. Kitartás.
2009. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!