Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esti kajcsi után egyből...

Esti kajcsi után egyből leteszitek aludni a 2 hó körüli babátokat?

Figyelt kérdés

Nálunk fél 8-kor van fürdetés, negyed 9-től háromnegyed 9-ig kajcsi, de a kislányunk csak 10 óra körül szokott elaludni. Ha kaja után elaltatom, akkor 10 perc alvás után felébred. Elaltatom megint, 10 perc után megint felébred, és ez megy 10-ig.

A Ti babátok egyből elalszik?


2013. jan. 6. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Letettem őket, és magukra hagytam. Ha nem aludtak el egyből, akkor hagytam őket gagyogni, vagy kicsit sírni. (Nem félóráig)
2013. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom rávenni hogy kaja után egyből elaludjon. Általában kaja kezdete után kettő órával képes elaludni, ezt többé-kevésbé végignyűglődjük. Vagy a hasa fáj, vagy csak szimplán nem álmos. A legtöbbször berakom a hordozókendőbe, elalszik rajtam, és úgy le tudom rakni. De van hogy az sem segít, most pl. etettem 8-kor, aztán 10-kor is, mert éhes volt, és még mindig nem alszik. Mindjárt éjfél. Egyszer már elaludt rajtam a kendőben de mikor kivettem és betettem az ágyába, felébredt pedig nem szokott. Csak abban bízom hogy megint az van hogy akkor alszik el végre amikor már abban az idegállapotban vagyok hogy vagy sírok, vagy a falhoz vágok egy poharat, és az kb egy perc múlva eljön.
2013. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xStefix ***** válasza:

Enyém szopival alszik, úgyhogy szinte mindig, igen.

Ha nektek túl késő az esti 10-es alvás, akkor variáljátok át a napot úgy, hogy korábban jöjjön az alvásidő.

2013. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül is nem sok az este 10, mert én is kb. addig bírom ébren. Így a kicsikénk reggel 8-ig alszik. Ha hamarabb tennénk le, akkor hamarabb kelne. Nekem is kell ennyi alvás.
2013. jan. 7. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!