Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugodt szívvel leteszitek a...

Nyugodt szívvel leteszitek a babátokat mászni a hideg padlóra?

Figyelt kérdés
Most tanul mászni a babám, így kénytelen vagyok mindig a földre tenni.De annyira hidegnek érzem (pedig a szobába plédet terítek a padlószőnyegre), nem vagyok nyugodt.
2010. szept. 27. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, leteszem, és nem aggódom. Semmi baja nem lesz.
2010. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, szinte soha nem teszem a padlóra, a szőnyegre viszont igen. Szerintem nyugodtan tedd oda te is (ha jobbnak látod öltöztesd melegebbe a babádat). A szőnyegen nem lehet baja, valahol végülis meg kell tanulnia mászni :)
2010. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pici korától a szőnyegre terített pléden volt, mert nem vettünk járókát.Mióta megtanult mászni, övé volt az egész lakás... Csak a nappaliban van szőnyeg a parkettán, a szobákban csak parketta a konyhában és az ebédlőben meg járólap van... Mindegyik gyerekem szabadon mászott és járkált pici korában. Soha egyiknek se lett semmi baja, egyik sem fázott fel soha, pedig sosem fűtöttünk túlzottan, még télen se volt 21 foknál melegebb nappal...
2010. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fiam 6.5 hónapos, kb. egy hónapja kutyázik, kúszik a földön. Én letettem egy nagy habtapit, rá egy plédet és azon van a szintén nagyobb játszószőnyeg. Ő ezen van, sokszor lemászik persze, de mindig visszateszem. Gondolom, pár hét és gyorsabban fog mozogni, így nem tudok majd szaladgálni folyton visszatenni őt. Akkor lesz rajta egy vastag naci, alatta harisnya, egy póló és egy kardigán. Így szerintem oké lesz.
2010. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte szőnyeg. De egy idő után úgyis lemászik róla. Vastagabb naci, és vastagabb zokni. Nálunk a lányom már az egész lakásban teker ha nem kapaszkodva jár, én egy vastag nadrágot adok Rá és mamuszfélét. Ha még hűvösebb lesz, a naci alá harisnya.
2010. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én leteszem,és nem is fütök még rendszeresen.bár az enyém mászik mint a rakéta.hát ha még csak tanul akkor nem biztos hogy a padlo jo neki mert a hasacskája is lent van,és nem is mozog annyit hogy belemelegedjen a jövés menésbe,szerintem megfázna igy.ha tanul akkor még ugyis elvan a szönyegen ha lemegy tedd vissza nehogy megfázzon,majd eljön az idö mikor hiába teszed bárhová neki a leghidegebb padlo lesz jo.lásd a fiam...:)
2010. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is leteszem a földre, parketta van, a fűtést még nem kapcsolták be. Mászik és álldogál-lépeget, így mamuszt vagy plusz vastag zoknit adok rá. Hiába van habtapi, úgyis lemegy róla. Harisnyát nem adok a nadrág alá, a fenekét meg nem féltem, hogy megfázik, rajta a vastag pelus. Felül meg body és póló van rajta.

Itt is hideg a parketta, gyakran a babám keze is hideg, mert azon támaszkodik, de én nem félek, hogy megfázik, mert olyan sokat mozog.

2010. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Ahhoz már ügyesen mászik, hogy megmaradjon a szőnyegen, vagy a pléden...Így ma egy picit melegebb nadrágot adtam rá.
2010. szept. 28. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!