Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pici fiam ma 3 hetes és...

A pici fiam ma 3 hetes és hasfájós! Evés után nagyon ritka ha büfizik! Hogy tudnék rajta segíteni hogy ne fájjon a pocakja!?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig kellene az a büfi! Nekem is volt olyan, hogy nem nagyon jött. Én mindig úgy csinálom, ha nem jön büfi 2 percig, akkor hanyadt döntöm a lábamon, gagyarászok neki és egy pár perc múlva ismét megpróbálom büfiztetni. Ha akkor sem jön, akkor megismétlem mégegyszer, ilyenkor már tuti jön.:) Valahogy ki kell csalogatni azt a büfit, mert ettől is fájhat a pocak :( Remélem tudtam segiteni!!
2009. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,


hasfájásra nekünk nagyon bevált az Infacol, minden etetés előtt adom. A büfézésen én is szoktam úgy segíteni mint az előző anyuka, fektesd hanyatt az ágyon pár másodpercre, majd vedd föl, ha kell ismételd. Ahogy fejlődik egyre egyszerűbb lesz, könnyebben jön ki.

2009. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, a baba hasa fájhat csak a tejtől, csak a tápszertől és a kettőtől együtt is, ezt 3-4 hónaposan általában kinövik. Egyén függő, nehéz segíteni rajta, van akinek az angol víz ill. az espumizan is bevált.
2009. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől Mecsek baby teát adtam a fiamnak. 2 dl vízbe 1 percre raktam bele 1 filtert és minden evés elött adtam neki infacolt.
2009. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!