Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktóz vagy tejfehérje érzéken...

Laktóz vagy tejfehérje érzékeny? 2 hónap múlva lesz csak eredmény, de addig mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Tünetei éjszakai hasfájás, szeles, sokat forgolodik, székrekedés, a szája környékén ekcéma, máshol nincs. 7 hónapos koráig hasfájós volt, most 20 hónapos.
2013. jan. 7. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem véres a kakija,szerintem nem lehet súlyos allergiája.És elég nagy már,tehát csak meg tudod oldani a kajáltatást.Mármint úgy értem,hogy tudsz olyat főzni neki,ami nem tartalmazza egyiket se nem?Nem értek nagyon hozzá,bár öcsém is allergiás volt rá,de újszülöttként.Kapott gyógyszert,amit minden szopi elött adni kellett és elmúlt meg kinőtte.
2013. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sztem tejfehérje..

nekem a nagyfiam (4 éves) laktóz érzékeny hasmenése volt..elhagytuk a laktózt és helyre jött)a kisebbik fiam 18 hós ugyanaz a tünet mint a tiédnek és a doktornő szerint tejfehérje..elhagytuk és láss csodát átalussza az éjszakát nem szenved..és a kaki is rendben..

2013. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasfájás inkább laktózra, viszont a száj körüli ekcéma tejfehérje érzékenységre utal. A helyedben a vizsgálat végéig elhagynék minden tejterméket és tejszármazékot tartalmazó dolgot. Sajnos nagyon sok mindenben van tej, amiről nem gondolnád, például margarinokban, felvágottakban, kekszekben. Ezeket mind ki kellene iktatni.
2013. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!