Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent ez az eredmény a...

Mit jelent ez az eredmény a csipőficam vizsgálatnál? 1/b

Figyelt kérdés

Volt valakinek ilyen? Mi volt utána? mi lett belőle helyre jött és minden rendben volt a babával?

Ma voltunk a vizsgálaton ezt írták bele a kiskönyvébe..



2012. dec. 12. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Érthetetlen számomra, hogy ezt nem kérdezted meg az orvostól, hanem inkább itt...
2012. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem láttam mit írtak a kiskönyvébe. utána néztem meg... de ne haragudj hogy megkérdeztem :O
2012. dec. 12. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Enyhe fejletlenséget jelent a csípőnél. Semmi probléma nincs, ez sok babánál előfordul, betétes rugi viselése ajánlott, ettől helyre jöhet a csípője, kb. 4-6 hétig kell hordani aztán vissza kell vinni kontrollra, hogy a betétes rugitól helyre jött-e a csípője.
2012. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tökéletes eredmény, ilyenkor általában tornát javasolnak.

Kisfiamnak először 2/b volt, majd 1/b, végül 1/a. Ez a tökéletes.

Off: egyébként nem tudom mi van ma. Én is tettem fel egy kérdést, és csak kötekedőkkel találkoztam. :(

2012. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a választ.Az orvos azt mondta hogy tornáztatni kell és 6 hét múlva kell visszamennünk.

Remélem minden rendben lesz

2012. dec. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!