Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit főztök holnap a...

Anyukák! Mit főztök holnap a családnak illetve a babának?

Figyelt kérdés
Az is érdekel, hogy mi volt a mai menü :) mert fogalmam sincs, hogy én mit főzzek :( Ötletek?
2013. jan. 7. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy csirkét, a két combját megtöltöttem, meg a két szárnyát, ahoz burgonya pürét csináltam.

A mellét lecsosan megsütöttem, és tarhonya lesz hozzá holnap.

2013. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jól hangzik :)
2013. jan. 7. 15:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, a farhátból leves lett, amiben van répa, borsó, grízgombóc, petrezselyem gyökér, burgonya.
2013. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ma májgombóc levest főztem,meg rakott zöldbabot.

Izlett a családnak,meg a babának is,bár ő még csak belőlem táplálkozik.


39 hkm

2013. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk zöldségleves volt, a zöldségekből kapott a 8 hónaposom is, plusz rizses hús. Ha marad holnap is ez lesz. Ha nem, akkor még nem tudom, de valami egyszerű. Tegnapelőtt mákos guba volt, amit szintén két napra csináltam, de még aznap elfogyott.
2013. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyre jobbak :) eddig a zöldségleves, májgombócleves és a rizses hús között vacillálok :D
2013. jan. 7. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én frankfurti levest főztem, a második pedig cézár saláta volt. Tegnap palacsinta volt és fasírt+krumplipüré. Holnap viszont a mai maradékot esszük mert elég sok készült mindenből.
2013. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma egy kis túrós nökedli volt, holnap zöldségleves lesz töltött csirkecombbal és céklasalátával.
2013. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sertés comb-ot kiklopfoltam és kisütöttem . forgatott serpenyős burgonya volt mellé ananászkompóttal.


azelött burgonya főzelék pörkölttel és tökfőzelék sült virslivel.

ma kínaiban ebédelünk az orvos után de vacsira összeütök egy kis paprikás krumplit .


Jó ötletelést!

2013. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A mai menü:

Húsleves és zöldséges rizses hús :)

2013. jan. 8. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!