Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a 11 hónapos...

Mit csináljak a 11 hónapos babámmal, ha nem akar enni?

Figyelt kérdés
Kisfiam hétvégén hányt, azóta is erős hasmenése van, bár a hányás csak 1 napig tartott. Azóta viszont alig akar enni, ma is csak a reggeli tápszerét ette meg, fözeléket szinte semmit, és a teát is alig-alig fogadja el. Mit csináljak?
2009. aug. 27. 16:48
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ne erőltesd neki. adj neki minél többet inni, most az a fontos a szervezete számára. lehet, hogy még van rossz közérzete a hétvégi betegség miatt. egy ilyen időszak után nekünk sincsen egyből étvágyunk. én a helyedben adnék neki babapiskótát, vagy kiflit, ilyesmit, amit egyedül tud enni. persze akkor, ha már esztek ilyesmiket. Arra szomjas lesz talán, és jobban elfogadja a dolgokat. esetleg átmenetileg adhatsz neki gyümölcslét folyadéknak, anna kazért van tápanyagtartalma is, valamennyire laktatja.

nálunk fogzás idején szokott ilyen evéssztrájk lenni. mindig babapiskótát szoktam adni neki, imádja rágni, mert gondolom jót tesz a fogínynak, hogy harap rajta. aztán megszomjazik tőle, ilyenkor gyümilét adok neki.

én boltit szoktam ,de mivel most sok idéngyümi van, akár csinálhatod is neki otthon, az talán még táplálóbb is, mint a boltiak.

Remélem rendbejön hamar:-) kitartás!

2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!