Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S a 9 kilenc hónapos...

S. O. S a 9 kilenc hónapos babámmal nem tudom mi történt?

Figyelt kérdés
már 3 napja csak az ölembe akar lenni, folyamatosan jön utánam minden hová a lakásba hogy vegyem fel, ha leülők vele játszani akkor elvan egy darabig egyedül is, az utcán már nem mosolyog az emberekre csak engem keres. Ez most mi nála, valaki jár hasonló cipőben?
2011. okt. 6. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongásnak hívják. olvass utána és megérted.
2011. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, szep.szorongás lehet.


ne ijedj meg, lesz olyan is, hogy akárki hazaér, sírni kezd pl.nagyszülőtől, akár apától is.

de nem tart soká!

2011. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugorj le a patikába 10dkg türelemért, plusz most jön az az időszak, amikor elkezded megszokni, hogy valaki bámul miközben te a klotyin intézed a dolgod:D

Nálam 2csemete kíséri végig, mit is csinál anya a wcn. Egy idő után megszokod.


De amilyen hirtelen jön, olyan gyorsan el is megy, csak közben tűnik hosszúnak.

2011. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antus ***** válasza:
Szia! Nálam akkor volt ez nagyon szembetűnő, amikor jött a foga. Napokig nem tudtam magamról levakarni, nem értettem mi van. Aztán kijött neki és világossá vált. Lehet csak ölelgetésre vágyott a fájdalom miatt. De a többi válasz is igaz természetesen.
2011. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!