Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák ti mit...

Kisbabás anyukák ti mit tudtok csinálni otthon?

Figyelt kérdés

Én halálra unom magam :( Külföldön élünk, és itt nincs barátnőm. Persze ismerősök vannak, de nem az igazi...

Szóval kb egész nap itthon vagyunk, persze sétálni megyünk, de a városba ritkán megyek be mert elég drága a buszjegy.

Szóval ti miket csináltok? Esetleg internetes játék vagy mi?

Én kínomban elkezdtem honfoglalózni :D


2013. jan. 7. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
babázok fözök mosok takaritok ha van pár percem elülök a gép elé olvasgatok etse tv. nem nagyon érek rá unatkozni
2013. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, még csak két hónapos a babánk, de egyáltalán nem unatkozok, sőt szerintem mostmár max. nyugdíjas koromban fogok unatkozni.

Házimunka mindig van. Egyébként nagyokat sétálunk, ha az idő engedni. Ha alszik a babó, akkor a házimunkát csinálom, vagy a kinőtt rucikat és egyéb dolgokat teszem fel az aukciós oldalakra.

2013. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit irígykedek! 10hós a lányom! Hát cseppet sem unatkozok! Minden reggel felkelek, eszik, aztán takarítok! Mosok, teregetek, játszok vele, aztán eszik, alvás, heti 1× ringató, néha el a gyerekes ismerőseimhez (nagyon ritkán),ott gyerekek játszanak... ha nem, akkor itthon alvás közben ebéd főzés, evés... aztán ha van időm vasalás... felkel a gyerek, még mindig kis rámolás, ebéd... játék... szóval van program!!!!! És ha nyűgös, ami mostanában elég sűrű, akkor pedig örülök, ha élek nap végére! :)
2013. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok!

És ugye megyünk minden nap sétálni, kivétel, ha nagyon hideg van, mert akkor kummantok... :)

2013. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Óóó nehogy azt gondoljátok hogy itt csilli villi van :D

Felkelek, az ágyat megágyazom és a szoba ezzel kész, mert egész nap kint vagyunk a nappaliban. Utána mosakodás, átöltözés, peluscsere stb. Utána a lányomat kicsit lerakom a nappaliban játszani, elmosogatok, meg elpakolok a konyhai pultról.(kicsikonyha). Utána játszok a picurral, készítem neki az ebédet, eszik, alszik. Általában ilyenkor leülök ide, és utána már nehezen tudok felkelni és rávenni magam akármire is :D Ez kb volt a délelőtt. Felkel a királylány, megetetem, séta, utána játszik én meg nem tudok mit kezdeni magammal :D Hiányzik a felnőtt társaság =/ Vacsira főzök valamit, utána nappalit összedobom, filmezünk és fürdés alvás.

2013. jan. 7. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

én ha van időm akkor varrni szoktam. Mindig olyan jó dolgokat találok ki fejben, aztán persze idő hiányában negyedét tudom csak megvalósítani. Legutóbb a picinek egy patchwork játszószőnyeget varrtam, amin vannak tépőzárak, és fogok majd csinálni hozzá a tépőzár másik felével tereptárgyakat - házakat, fát, ami eszembe jut.


most hirtelenjében egy hálózsákba kezdtem bele ma, mert mostanában az a szokása a kisfiamnak hogy este hasfájás és/vagy fogzás miatt nehezen alszik el, leginkább csak rajtam hordozókendőben, így meg nem tudom letenni aludni hálózsákban mert ha beöltöztetném felébredne. A hálózsákban meg nem tudom magamra kötni. SZóval kitaláltam egy olyan hálózsákot amit rá tudok adni felébresztés nélkül mert több helyen patentos, ezt kezdtem el csinálni de kicsi fiam bezavart. Holnap folytatom :)

2013. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Másfél éves fiam és négyéves lányom mellett lakás felújítás. csinosítgatás ha olyan van ami a férfi munka rész azt hétvégére hagyjuk de a legtöbb mindent én is megtudom csinálni . nagyon szórakoztató írtóra leköt . aztán ott van a szezonális évszaki teendők is most pl. füszernövényeket ültetek a konyhába aztán az ötvenpár nm -es lakás takarítgatása a gyerkőcök ruhatárának a szelektálása árulok is ezt -azt a jófogáson. szv. nem szoktam unatkozni sose tettem. Barátnőm is van pár netes és olyanok is akikkel naponta tudok találkozni de nem mindig érnek rá még nincs gyerekük . velük vásárolni szoktunk járni amolyan gyerekkel megtoldozott barátnős csevej....

turizni anyósommal járok .

2013. jan. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Honfoglaló jó:D, kis agytorna nem árt. Én pl. kiírtam azokat a neveket, eseményeket, fogalmakat..., amikről nem is hallottam, csak a játékben, és utána olvastam. Aztán a linkek "vittek" minden fele, eltaláltam nagyon jó könyvekhez is pl., amiket amúgy nem valószínű, hogy a kezembe vettem volna. Szóval ha nem "függsz" rá a játékra, és nem csak kattintgatsz, hanem "ismeretterjesztő" programnak is használod, akkor egyáltalán nem olyan haszontalan elfoglaltság mint elsőre tűnik;)!

Ezen kívül én is elővettem végre a varrógépet, megtanultam horgolni, vére valahára albumba kerültek a sok éves képek, a digitálisakat átválogattam, nyomtattam is belőlük... így most van sok szép albumunk, amiket borús hideg estéken együtt nézegetünk az azóta két és fél éves lányommal:).

2013. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!