Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Amikor Apa nincs...

Anyukák! Amikor Apa nincs otthon, és egyedül vagy a gyerkőccel, miket szoktatok csinálni, főleg ha esik az eső? 1 év felettiekre gondolok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Húh hát azt én nagyon utálom ha esik mert alig bírok vele olyankor, ki akar menni, nagyon szeret kint lenni. Van lábbal hajtós kisnyuszija, azzal szoktunk motorozni, meg szereti a műanyag tálakat kipakolni a szekrényből mikor főzök, ezt akkor szoktam hagyni hogyha már nem bírok vele mert unatkozik. Ja és imád porszívózni, arra meg mindig szükség van úgyhogy unalmunkban felporszívózunk :))
2010. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia!Kisfiam 16 hónapos, mi ma nagyrészt takarítottunk, port töröltünk, porszívóztunk, ruhákat hajtogattunk, mostunk, de. főztünk, persze ő közben aludt is, meg játszott:)

Remélem már holnap szép idő lesz és sétálhatunk!!!

Szerencsére jól elvan a lakásban is.

Ja és én de. 10:30-tól éjszaka fél 1 ig egyedül vagyok vel:(

üdv:A&G

2010. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Nehezen viseljük a bezártságot...

Ma például beindítottuk együtt a mosógépet, és együtt teregettünk (ő szedegette le, amit én kiteregettem), Micimackót néztünk, meg játszottunk.


A kedvenc most az, hogy építőkockából építek neki "bumm-bumm-tornyot", ő jön, ledönti, mondja, hogy bumm!

Ezzel kb. egy órán át képes eljátszani velem.


Egyébként meg nagyon sokat "veszekedtünk", mert nagyon dilinyós egy idő után a bezártságtól, túlteng benne a fölös energia.

Nagyon találékonynak kell lennem, hogy mivel tudom kicsit "megmozgatni" a lakásban, általában a "menekülj, mert elkaplak!" játék a nyerő, bár én jobban elfáradok benne, mint ő, de őt is rendesen amortizálja... :-)

14 hónapos

2010. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!