Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üdv. A mai napon 3 hónapos a...

TheGod kérdése:

Üdv. A mai napon 3 hónapos a kisfiam, jelenleg tápszert kap. Már mindent kipróbáltunk. Beba, Novalac, baby probiotikum, Colief cseppek, Oliva olaj, Espumisan csepp, de ennek ellenére mégsem tud magától kakilni, csak szélcsővel! Tipp?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:

hipp tápszer

Ha nem tud székelni akkor lavelocal szirup

illetve lassan bevezetve az üvege szilva pár hét alatt nálunk helyre jött illetve a tépi melett a böséges viz

2013. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milupa Fermentált tápszer. Kifejezetten erre a problémára jó.
2013. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valóban, a Milupa Fermentált erre való. Mi kb. 3 hete esszük ezt, az első hétben nem változás, de az utóbbi két hétben minden nap van kaki. Minden nap adok a babámnak 20-30 ml mecsek teát, szerintem ez is segít.

Amíg nem rendeződött a dolog, kétnaponta adtam neki leavolac szirupot.

2013. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a biogaia csepp segített 1 hónapig kapta azóta beállt neki rendesen.
2013. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kiegészíteném az előző hozzászólásomat azzal, hogy 4 hónaposan kezd el majd hozzátáplálni a babát. Az is segíteni fog.
2013. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én a szoptatós teámból adtam a kicsinek, amikor szorulása volt, hatásos! :))

laktoherb és hipp natal- ettől gyorsan tele lett a pelus :)

2013. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de az általatok leírt módszereket is már próbáltuk! Ha valaki tud újat mondani, szívesen veszem. De eddig még nem sikerült sajnos. :(
2013. jan. 9. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon szorulásos. Nála egyértelműen a tápszertől van. Múlt héten kipróbáltuk a Lactogen Harmony nevű tápszert és nagyon szépen kakilt tőle, csak sajnos a bukására nem volt jó, ezért nem tudom azt adni neki.
2013. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:

Tápszertől az enyémek is ritkábban kakiltak.

Ha két napig nem volt kaki, akkor glicerines kúpot kaptak, de általában 1-1,5 naponta azért termeltek maguktól is, erre csak 2-3 hetente volt szükség.

Tápszer melett teát is ittak.

2013. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!