Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probiotikumot 1 napig nem...

Probiotikumot 1 napig nem tettem hűtőbe, akkor már nem is használ? Elpusztultak a laktobacilusok?

Figyelt kérdés
Kislányomnak minden nap adok probiotikumot, és most sajna antibiotikumos kúrát kezdünk, tegnap elfelejtettem visszatenni a hűtőszekrénybe a probiotikumot, fog ez még használni, vagy vegyek rögtön másikat? :S Köszönöm.

#probiotikum #laktobacillus
2012. nov. 2. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyiket kell hűtőben tartani?
2012. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Infants dophillust adok neki, ez por állagú, és rá van írva, hogy felbontást követően hűtőben kell tartani, kivéve ha utazunk, annyit kibír. Csak nem tudom, hogy ezt az egy napot is túlélte-e. :S
2012. nov. 2. 15:36
 3/6 anonim válasza:
ne végy másikat a probiotikumok és az élő flórák baktériumok a joghurt sem romlik meg meg mert erjesztéssel állítják elő.
2012. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
mi van ráírva hány C.-on tárolható?
2012. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy javasolt tárolás 2-8'C, ami garantálja a baktériumok maximális hatékonyságát... A probiotikum akkor is megtartja minőségét, ha rövid időre nem kerül hűtőbe (pl. utazásnál)... Kb ennyi
2012. nov. 2. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Használj olyan probiotikumot, amelyik hűtés nélkül egy évig eláll és a legtöbb hasznos bélbacit tartalmazza ( 6 félét).
2012. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!