Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is kiabáltok az egy éves...

Ti is kiabáltok az egy éves kisgyereketekkel ha valami rosszat csinál vagy szétpakol. Stb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem nem kiabálni vele. Ha véletlen valami veszélyes helyzetbe kerül, akkor hangosodok sajnos, de az inkább az én ijedtségem miatt van :(
2013. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem:/ anyukám is ezt csinálja sajnos elég sűrűn, de semmi értelmét nem látom hacsaknem tényleg veszélyes dolgot csinál a húgom.De ő kiabál ilyenekért is ha pl.:leeszi a ruháját vagy egy kicsit kipacsálja a vizet a fürdőkádból...
2013. jan. 7. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:(


Gondolom fáradt lehet nagyon. Nekem azért sokat segít, ha magnézium+b6 készítményt szedek. Kalciummal szoktam bevenni, segítik egymás felszívódását.


Pedig szegény Kishúgod tutira nem direkt csinálja, hisz csak baba még.

2013. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
persze, hoyg nem direkt.Anyukám is szedhetne ilyen bogyót, hoygan mondjam meg neki?
2013. jan. 7. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogd rám. Ha van rá lehetőséged, akkor vegyél egy-egy dobozzal (kb. két rongy) és mondd meg Neki, hogy egy fórumos ismerősöd is pont ilyen fáradt volt és emiatt picit türelmetlenebb, de sokat segített neki a magnebéhat meg a kalcium. Mikor így kikattan, akkor esetleg add neki oda Te.


Nagyon aranyos tesó vagy :)

2013. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kiabàltam a fiammal.
2013. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, aki azt mondja, hogy soha nem kiabált, az hazudik.

Bár én inkább a falnak üvöltök, mint a gyereknek.

Hány éves vagy? Esetleg segíthetnél anyukádnak, akkor lehet, hogy több türelme lenne. Játszhatsz te is a kicsivel, vagy a házimunkában vegyél részt.

2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl sok értelme üvöltözni egy ilyen idős gyerekkel. Bár az enyém még csak 10 hónapos, volt, hogy hangosabban rászóltam, mert valami veszélyeset készült csinálni, és erre keservesen elsírta magát. Nagyon érzékeny a kiabálásra, volt már párszor, hogy picit hangosabban vitáztunk a férjemmel, akkor is sírt. Igyekszem nem kiabálni vele, sokkal jobban ért a szóból, ha normál hangerővel, de határozottan szólok rá, hogy nem szabad.

Persze mindenkinél elszakadhat néha a cérna, de én elítélem azt, aki olyan apróságokért képes üvöltözni a gyerekkel, hogy pl leette magát, hiszen ez teljesen normális és természetes egy ilyen korú kisgyereknél.

2013. jan. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok.Köszi mindenkinek :)
2013. jan. 8. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!