Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokkal játszotok 2...

Milyen játékokkal játszotok 2 év körüli kisgyereketekkel?

Figyelt kérdés
A lányom 20 hós. Kockázunk, meséskönyvet nézegetünk, labdázunk, de ezeket már unjuk. Szeretnék venni neki valami jó kis játékot, amivel játszhatunk, csak semmi ötletem nincs :S Ti mivel szerettek játszani? Első baba, úgyhogy még nincs tapasztalatom, hogy mi az, ami érdekelheti.. :)
2011. febr. 2. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Két éves korától puzzle .A 35 darabost egyedül kirakja.Még egy jó elfoglaltságunk a matricás könyvek.2 órát is képes ragasztgatni.
2011. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kisnita ***** válasza:
100%

Nekem 18 hós kisfiam van. Kapott karácsonyra építő játékot azt nagyon szereti. Leülünk, kiborítjuk az összeset és színek szerint csoportosítjuk. Ha építünk akkor adogatja a kezembe, ő nem akarja egymásba tenni őket, de mutatja, hogy én csináljam és amit építek azt szereti lerombolni.

Van egy nagy platós autója abba szoktam beleültetni és tologatni, azt is nagyon szereti.

Van egy olyan mesekönyve ami zenél és állat hangokat ad. Én mondom, hogy mutassa pl: a cicát és akkor megnyomja azt a gombot, stb

Labdánk is van, az én fiam nagyon szereti, nem unja meg. Leülünk és gurítom neki ő pedig vissza dobja. Az apja focizni tanítaná, de még rúgni nem akarja. :)

2011. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Kislányom kedvencei: babakonyha (állandóan főzőcskézik :)

lego duplo

gyurma

kifestő

2011. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi két éves lányunk a főzős játékokat szereti. Kis bevásárlókosár, benne műanyag zöldségek, tányérok, stb...

Nagyon élvezi!

2011. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

22 hós.

-babakonyha szintén (állandóan tésztát és kávét főz)

-kockázunk

-könyvnézegetés

-rajzolunk

-mostanában a babaját, vagy valamiylen plüssállatot etet- szmítógépen bab képek nézegetése8családi képek, amin rajta van ő és a bátyja, meg mi szülők



de mindennel tud játszani, állandóan jön megy, pakol, rendezkedik, intézkedik

és egész nap beszél:-))


de semmi sem érdekli 5 percnél tovább

2011. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dupló, puzzle, színezés, gyurmázás, babakonyha, baba fésülködő asztal, játékbabázás, bábozás
2011. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez van nálunk is, hogy kb. 5 percig játszik valamivel, aztán megy tovább. Igazán semmi nem köti le :S Írta az egyik válaszoló, hogy gyurmázni is szoktak. :) Nem eszi meg a gyurmát? Az én lányom mindent a szájába tesz és még nem mertem neki gyurmát venni, pedig gondoltam már rá. Csak félek, hogy megeszi...
2011. febr. 2. 14:35
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz a só-liszt gyurmával! Azt ha megkóstolja sem lesz semmi baja, legfeljebb sokat fog inni. Ételfestékkel pedig színezheted is. MAjd ha megszokta, hogy gyurmát nem eszünk, akkor rátérhetsz az igazira.
2011. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
itt nézz szét,szinte mindegyiket imádja az enyém is 20 hónapos lány,ja és minden nap megyünk játszóházba(a 18.ker-ben van egy nagyon szuper ingyenes!!)fakopáncs.hu
2011. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én 2 évese fiam imádja a lepkefújó elefántot

szinte reggeltől estig azzal játszik,

kirakót nagyon szereti előbb kirakja mint én :)

szerszámaival szeret játszani

formabedobózni is szeret mindenhez van kedve ami kézügyességet igényel

2011. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!