Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltsem emiatt 1 hónapos...

Felkeltsem emiatt 1 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Nagyon hasfájós szegénykém. 6kor szopizott, mostanában szokott kelni, de szívem szerint hagynám aludni, ameddig szeretne. Kb 1 órája tudott elaludni, addig görcsei voltak :(

Kb fél órája olyan nagyot kakilt, hogy a férjem az emeletről hallotta. Azóta teljesen megnyugodott, úgy alszik, mint a bunda.

Vegyem ki a kakit, ki fogja csípni a popsiját? Vagy ha még mondjuk 1 órát alszik nem lesz baja? Mert arra felkel, ha átpelusozom.



2013. jan. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Én felkelteném a helyedben. Gondolj bele, neked milyen lenne egy (vagy két) órát a kakidban feküdni.
2013. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd aludni, semmi baja nem lesz a popsijának, ha bekented popsikrémmel.

No meg aztán megkönnyebbült rendesen, had élvezze a pihentető alvást.

2013. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem háborgatnám.Ha majd felkel,mert úgy is hamarosan éhes lesz,bőven ráérsz átpelusozni.

Esetleg kend át majd alaposan ismét popsikrémmel,hogy ápolja a bőrét most különösképpen.

2013. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hagyd aludni, még 1 óra alvástól semmi baja nem lesz a popsijának, ő viszont sokkal kipihentebben ébred.
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám. Most fontosabb neki az alvás mint a tiszta pelenka. Egy alkalomtól még nem fogja kicsípni a fenekét, ahhoz rendszeresen benne kellene hagyni. Ha általában nem hagyod benne akkor nem lesz semmi baja. És ha nem lenne neki kényelmes akkor nem aludna mélyen...
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felkelt nemrég:) nem, sosem szoktam neki bennehagyni, de mst hagytam aludni:) most már szopizik, popsiját jó alaposan megmostam és bekentem popsikrémmel.

Köszönöm a válaszokat:)

2013. jan. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!