Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek bodynál melyik...

Szerintetek bodynál melyik jobb ha vállon patentos vagy hátul nyaknál?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 13:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A vállon patentos. Ha pici a babád még, sokat fekszik, akkor a nyaknál lévő patent nyomni fogja.

A fiam már 2 éves, de nem veszek neki nyaknál patentosat emiatt.

2013. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mekkora a baba. Az én lányom 5 hónapos és általában a hátán fekszik, tehát nálunk kizárt az olyan ruha, amin hátul van a patent. Nagyobb babánál, aki már ül jobban el tudom képzelni. Egyébként nekünk majdnem mindegyik olyan, hogy csak a lába között van patent, a nyakánál egyáltalán nincs.
2013. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Tescos a tuti, azt hiszem az a raglán nyakú, azon nincs patent!!!
2013. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A vállasat egyszerűbb feladni, de bármelyik megoldható akármekkora babával, csak épp könnyebb vagy nehezebb.
2013. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam is már 2 éves! :)

És Scamp-nál szeretnék venni neki bodykat!Csak nem tudom melyik jobb!Mert nekünk is általában olyan volt amin sehol nem volt patent csak a lába között!

2013. jan. 8. 13:58
 6/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a scamp bodyt, mert a hossza jó volt, de az ujja mindig denevérujjú volt, és az a vékony Géz szerű pamut!

A minta vasalva van rá, ami egy idő után lekopott.

2013. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor hol tudok jó minőségű bodyukat venni?
2013. jan. 8. 14:05
 8/17 anonim ***** válasza:

vállas

kynga babaruha ,keresd a neten

2013. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teljesen jók a scamp bodyk,nekem semmi bajom velük,és egy 2 éves kisgyereknél teljesen mindegy hol van a patent,nem fogja sehol nyomni,én is onnan szoktam rendelni 20 hónapos fiamnak,bár őszintén várom,hogy szoba tiszta legyen bodyból le föl vetkőztetni igen macerás most hogy meg sem áll, ha már nem kell pelus már csak trikót veszek.
2013. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
lemaradt,hogy 40fokon kell mosni kifordítva,nem szabad vasalnia mintát,csak kifelé fordítva,nem nyúlik,nem kupik,nem bolyhosodik és az ára is jó.
2013. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!