Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szerettek Hello Kitty-n?...

Mit szerettek Hello Kitty-n? Miért van minden második babán hello kitty-s ruha tetőtől talpig?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a bugyuta kérdésért, de nem fér a fejembe, hogy mit lehet kedvelni egy üres tekintetű, még csak nem is mosolygó cicán? Persze mindenki úgy öltözteti a kicsijét ahogy akarja, nem vitát akarok szítani, de tényleg érdekel, miért akkora sláger:DD Hátha most majd megértem...:D
2013. jan. 8. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Én hányok tőle :D De kinek milyen az izlése :)

Sztem a minie egér vagy a micimackó vagy ép hercegnős dolgok szebbek!!

2013. jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

(Nem üres a tekintete, hanem manga.)


Nem mindegy, hogy macska vagy medve vagy mi van egy pólón?

2013. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jégtánc ***** válasza:
Ugyanazt,amit más szeret más mintán:)))
2013. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az összes ruhámat használtan kaptam, amit a pici lányom visel, és van közte jó néhány ilyen darab, és kifejezetten igényesen van megvarrva, és nagyon kellemes az anyaga.

Mit bánom én, hogy mi van rajta, aranyos, és kész.

Megjegyzem van neki sötétkék thomas a gőzmozdonyos, és spongyabobos harisnyája is, gondolom ez kisfiúé volt, de ez sem zavar :)

2013. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek más a kedvence! Ha a Hello Kitty mesét szereti a gyerek, hiába akarok rà Minniegerest adni, hiába tetszik az nekem, nem én nekem kell hogy tetszen, nem én vagyok benne egész nap, hanem a gyerek!!!
2013. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó! Valószínűleg másnak meg a Te ízlésed förtelmes. Ilyen a világ, mások vagyunk, de elég bunkó dolog volt így nyilatkozni.
2013. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lányom megszületett és kapott minden félét ajándékba semmit sem dobtam a kukába!!! Ha volt is olyan,ami nem különösebben tetszett és esetleg nem adtam rá,akkor eltettem a szekrénybe,megköszöntem,és nagyon hálás voltam amiért megtisztelték a kislányom és engem azzal,hogy hoztak neki ajándékba bármit is! Egyébként anyósom a pici születése másnapján vett egy hatalmas hello kitty figurát,a polcon van,nem tudom,hogy fogja-e szeretni a lányom,de kidobni biztosan nem fogom! Ha meg ebben fogja örömét lelni,akkor örülni fogok. De ha nem fog neki tetszeni,akkor sem fogom kidobni,és azt mondani anyósomnak,hogy förtelmes az ízlése...
2013. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért,a Micimackó pl. jobb? Nekem meg attól van hányingerem!
2013. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak üzenném: A Micimackós ruha felettébb ízléses,gratulálok...
2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyik mesefigurás ruha se tetszik a gyerekeket, pedig szeretem a meséket :)
2013. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!