Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Második esküvőn lehet fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második esküvőn lehet fehér ruha? Az első csak házasságkötés volt, nem volt semmi. Szeretném, ha ez felejthetetlen lenne!

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

nem olvastam se az alkotmányban, se a polgári törvénykonyvben, hogy ne lehetne.

De komolyan, már miért ne lehetne? Abban esküszölamiben akarsz.

2011. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Régen, mikor még adtak arra, hogy mi illik, nem illik, úgy illett, hogy szűzen menjen egy lány férjhöz. És neki találták ki a fehér ruhát, mirtusz koszorút. Mondjuk akkor is volt "elhálás", de az nem számított. Aztán mikor a menyasszonyi ruha derékban erőst szorított, meg elől 10 centivel rövidebb is lett a domborodó pocak miatt, akkor már nem csak a szűzlányt illette meg a fehér. 2. házasságot már inkább nem fehérben szoktak kötni, de ez ma már édesmindegy.

A viccbéli kislány ruhát varratna. Kérdi a szabó, milyen színű legyen, mert aki szűz, annak fehér, de aki már nem, annak pl. lila.Tudja mit, -így a lány- legyen fehér, itt-ott lila foltokkal.

Szóval lehet fehér, és Isten áldása a házasságotokra!:)

2011. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Szia, úgy teszel, ahogy neked tetszik. Szerintem jelen esetben, ha az első esküvődön tényleg semmi nem volt, még visszatetszést sem kelt. Én inkább azt tartom illetlennek, ha valaki férjhez megy a nagy fehér ruhában, világra szóló lakodalom keretében, aztán meg másodszorra, harmadszorra is ugyanezt eljátssza.:) Persze nincs sehol megtiltva, de azért mégis vannak illem-erkölcsi szabályok... Amúgy meg vannak nem hófehér gyönyörű ruhák is, éppencsak egy árnyalati különbség, és még lehet jobban is állna, mint a hófehér, úgy hogy ha ez megnyugtatja a lelkiismereted, vagy aggódsz, mint szólnának, így is tehetsz.:)
2011. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Te is csak az esküvő miatt mész férjhez. Sajnálom szegény vőlegényt.
2011. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

ma 12:33


Rosszindulatú vagy!



Amúgy tuti, hogy felejthetetlen lesz. Bár, ha mindenkit megvárattok, és közben keféltek egy nagyot a gyóntatófülkében az biztos hogy emlékezetes lesz!

Na persze kevés az olyan belevaló csaj aki hasonlót meg mer lépni, úgyhogy a többieknek maradnak a picike apróságok emlékcsinálónak! :)

2011. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 tigress ***** válasza:
Bármilyen ruha lehet, ne a színe érdekeljen, hanem hogy jól érezd magad benne. Szerintem ne adj arra, hogy ki mit gondol a ruhád színéről. És sok szerencsét a házasságotokkal!
2011. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet!
2011. jún. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 vaszily katalin ***** válasza:
ha lakásdt vesztek 2néven legyen.s ha roszra fordul.neked is jut.nekem jo a házaságom.de mégis az ördög nem alszik.hálistenek házasági szerzödés nics.
2011. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne?
2011. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Még egy idióta szokás ...
2011. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!