Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van pont ilyen játékotok?...

Van pont ilyen játékotok? Ahol vettem azt írták, hogy 1 éves kortól, de rajta meg 3 éves kor felett van, a kisrészek miatt.

Figyelt kérdés
Még nem vizsgáltam meg jobban, majd ha kibontom. De nem hiszem, hogy egy 3 éves gyerek ezzel játszana.
2013. jan. 8. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:

link

[link]

2013. jan. 8. 20:19
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hasonló volt az én gyerekeimnek, de még néha játszottak vele 3 évesen is. Egyéves még nem is tud vele játszani.
2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, ezzel már nem játszik egy három éves gyerek.

De a jogszabályok sajnos ilyenek,ami egynél több darabból áll,az már nem adható 3 év alatti gyereknek. Ezzel a felirattal nem a vásárlót tájékoztatják, hanem magukat védik a gyártók.

2013. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen ma már szinte mindenre ráírják.

Vettünk Rodí csacsit is, és az is 3 éves kortól van.

Oké, hogy az egy évesemet még fogom rajta, mert elesne. De egy két éves???


ez a játék megtetszett. Maga a nagy forma tök nagy, s csak 1400.- volt, tudom, hogy még csak dobálgatni fogja, de hagy szokja :-)

2013. jan. 8. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek elővették még időnként 3 évesen is, de nem állítom, hogy ez volt a kedvenc játékuk

1 évesen még tényleg csak dobálgatni fogja, de ez legalább nem törik

funkcionálisan jóval később fogja csak használni

2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló formaválogatós játékunk van, a 10 hónapos kislányom nagyon szeret vele játszani. Igaz, még csak a kört tudja beledobni, de kitartóan próbálgatja hosszú perceken keresztül. Dobálni nem szokta, csak a szájába veszi. Ne törődj azzal, mi van ráírva, te tudod, mi az, amivel a saját gyereked szívesen játszik.
2013. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van nekünk is ilyen. Hát, jónak tűnik, de olyan hamar szétesik maga a forma, hogy nem fogja tudni beledobni a kockákat. 1 évesen nem fog még vele tudni játszani és mivel nem masszív maga a doboz, nem fogja tudni beledobálni sem a kockákat.
2013. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!