Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg káros ha pont a baba...

Tényleg káros ha pont a baba fejénél van a konnektor?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Pont ahova a legjobb lenne tenni a kiságyat ott van a konnektor.
2012. nov. 10. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az elekrtoszmog miatt káros. Van aki "hisz" benne és van aki nem. Minden esetre egy vakdugóval kiküszöbölhető, ami egyébként is ajánlott, hogy később ne tudjon belenyúlni.
2012. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi kiiktattuk a konnektort (áramtalanítva lett, és befalaztuk), szintén pont a kiságy mellé esett volna.
2012. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is a vakdugót ajánlom, mert ha nem használjátok a konnektort akkor nincs ami károsítsa, de később nagyon jól jön mindenfélének egy konnektor az ágy mellett. én vakdugóból is azt ajánlanám, amit beragasztasz és a bemenettel eggyütt forog, ha valamit bedugsz. nálunk ez jött be a másikfélét kipiszkálta, pedig külön kulcs volt hozzá. a mai napig nem tudom hogy csinálta, de megcsinálta.
2012. nov. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!