Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melege lesz igy 3hónapos...

Melege lesz igy 3hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Eddig nem használtam hálózsákot hanem betakartam,de most már vagy kitakarja magát vagy feltornázza a nyakáig,félek hogy a fejére ne huzza ezért ma hálózsákba tettem ami alá ugyan ugy öltöztettem mint takaró alá.van rajta egy hosszú ujju body egy hosszú rugdalózó egy vékony zokni plusz hálózsák és tettem rá egy vékony takarót.sok?a hálózsák nem olyan vastag szerintem.

2013. jan. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány fok van a szobájában? A zokni tutira fölösleges, hőmérséklettől függően én szerintem bodyt se adnék rá.
2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vedd le a takarót, azért adtál rá hálózsákot, hogy ne húzza a fejére a takarót, erre ráteszel még egy takarót? :D

aranyos, de inkább ne :) nem fog megfázni, pár napig mikor lefekszel, nézd meg a tarkóját, ha nem hideg, akkor jó :)

egyébként a hálózsák ha nem is olyan vastag, de bent tartja a hőt, elég lesz az :)

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igy nem tudja magára huzni mert nincs duplán hajtva ahogy eddig és be van dugdosva a matrac és rácsközé kőrbe.a zokni pedig azért van mert mindig hideg a kis lába
2013. jan. 8. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
vedd le róla a takarót :)
2013. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én születése óta hálózsákban altatom, alá csak egy body-t adok, meg zoknit és betakarom.
2013. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!