Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kengurúban a babával mekkora...

Kengurúban a babával mekkora utat vállaltok be? Oldal kengurút használtok?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta vegyek 1-et, csak könnyebb lenne tömeggel közlekedni kengurúval mint babakocsival.

Arra lennék kiváncsi, hogy pl mennyit van nektek benne a baba, elmentek a boltba s haza, vagy akár fél napot is elvan benne.


2009. aug. 28. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia oldal kengurun mit értesz?

Nekem Cybex I Go-m van, és még fektetve használjuk. Szereti a baba, nagyokat alszik benne, csak nekem gyilkolja le a hátamat. Egyedül nem ajánlom, hogy boltba menj vele, szerintem arra jobb a babakocsi. De egy könnyebb hátizsákkal , amibe a pelusos cuccokat raktam, már 4hetesen átbuszoztam a városon a barátnőmhöz, akivel majdnem egyszerre szültünk. Vagy akkor használom, ha el kell ugranom a közelbe, pl a baumaxba mentem egérfogóért, de oda csak villamossal lehet, mert gyalog messze van. És csak kis dolgot akarok venni.

2009. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolok. Fél éves a lányom, s majdnem 9 kg, ezért a sima kengurú már kilőve. 1-es villamosra nem tudom felrakni a babakocsit, metrónál babakocsival a föld alól feljönni nehéz.

NEm nagy bevásárlásra gondoltam:) csak el szeretnék menni ismerőshöz, vagy sétálni.

2009. aug. 28. 10:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja,hordozó kendő kilőve, volt olyanunk, de egyedül nem tudom megkötni, s nem is sikerült, nem tartotta a gyereket, úgy lógott szegény :)
2009. aug. 28. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ szerintem fél éves babával simán nagy utakat is tehetsz

abból indulok ki, hogy 4hetesen az én lányom simán kibírta a majdnem kétórás utat

és azóta is elvan benne

igaz ha fáradt szokott hisztizni, sikongat, de ez nem a kenguru miatt van. de utána elalszik :)


jópofának tűnik ez a dolog amit mutattál

figyi van olyan kendő amit nem kell megkötni, mert két egymást keresztező karikából áll


[link]

2009. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!