Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam arcát tegnap kicsíte...

Kisfiam arcát tegnap kicsíte a szél, hiába kentem be neki. Van valakinek ötlete, mivel kenhetném be, mert még ma is elég piros a kis pofija?!

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gyerekorvos mondta, hogy fürdetés után a gyógyszertári fürdőkrémmel(hidrofilis) kenjem be. Ha leviszem az utcára, előtte ne ezzel, mert a hidratáló jellege miatt magas a nedvességtartalma, kint pedig még inkább kicsípheti a hideg, olyankor a gyógyszertári popsikenőcs (jó zsíros) javasolt.
2013. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 10. 20:41
 3/10 Mara Acoma ***** válasza:
Vagy a popsikrém ahogy írták, vagy pedig pikk-pakk helyrehozza a jó zsíros körömvirág krém is:)
2013. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a popsikrémet használtam ha kimentünk, de vigyázz, mert ahol hozzáér a ruhához a krém, mondjuk az overál nyakánál, ott sárga lesz a ruha, és nem nagyon lehet kimosni:(
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Popsikrém. Verhetetlen!

(A férjemnek nátha idején mindig csupa seb lesz az orra, a patikában is mondták neki, hogy használja rá a gyerek popsikrémjét, egy hetes megfázás alatt végig kente, még csak kis sem pirosodott az orra, életében először!)

2013. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi! Akkor Sudocrem!
2013. jan. 10. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
az anyatej is tökéletes rá, ha még szoptatsz, nem írod mennyi idős
2013. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Körömviràgkrémet hasznàlunk mi is, a zsiros fajtàt. megelõzésre is, meg kezelésre is, az ekcémànk (az övé, és az enyém is :)) kezdeti tüneteire is jó.
2013. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyatej...könyörgöm, hülyeségeket már ne írjunk, jó? Sudocream, vagy Lansinoh.
2013. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neogranormon cinkoxidos védőkrém, nagyon jó zsíros és jól hidratál.
2013. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!