Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám arcán tegnap óta van 2...

Babám arcán tegnap óta van 2 nagy piros folt, kifújhatta a szél neki 10-15 perc alatt, vagy a fogzáshoz van köze?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem aludtunk, egyszer hideg az arca, egyszer meg meleg/de nem lázas/
2009. jan. 10. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy ekcéma is lehet.
2009. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap mi is így jártunk-8 hós lesz-meleg-hideg volt az arca.Bekentem a popsikenőccsel-az zsíros-és reggelre nem volt semmi baja.Mi is kb.negyed órát voltunk kint.Sztem a hidegtől van,mert most nyugalmi állapotban vannak a fogacskáink(múlt héten jött 2)Ha nem allergia vagy ekcéma(kétlem,h az lenne)1-2 nap alatt el kell múlnia,ha kened(Neogranormon,Sudocrem stb.)2 gyerekes anyuka
2009. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ősz óta szenvedünk ezzel.Felváltva használom a Gabi lanolinos krémet,hidrophiles fürdetőt és a Sudo cremet.A lényeg,hogy hidratáló és ne zsíros krémmel kend be főleg mielőtt kiviszed a levegőre.
2009. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom most lesz 5 hónapos és én már elég régóta tapasztalom ezt nála. Eleinte én is azt hittem, hogy kifújta neki a szél vagy kifolyt a nyála és az száradt rá neki a hidegben. Én is neugranormonnal illetve sudocremmel kentem neki. Aztán mikor voltunk a havi oltáskor az orvosnál ö mondta, hogy ezekkel Tilos kenni az arcát mert nagyon kiszárítja neki a börét. Nekünk irt fel kenőcsöt és védőkrémet és azóta avval kenem neki és már teljesen elmúlt.
2009. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsónak: és nem mondta, hogy mi az?? Esetleg nem tudom kenni szárazon a fürdőkrémjével?naturlandos

Nem ekcéma, mert azt tudom milyen sajnos.

2009. jan. 11. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Nekem azt mondta, hogy valószinű hogy ekcéma jött ki nála, mert nekem is az van és anyunak is van ekcémája. Viszont amig ezt nem mondtam, addig azt kérdezte meg elöszőr hogy mit eszik, mert lehet, hogy valami ételre allergiás. De én biztos voltam benne, hogy ez nem allergia, mert teljesen rücskös volt a böre mint az ekcémánál.
2009. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyit tudok mondani, hogy nekünk ez karácsonykor jött elő és nem tudtunk pár napig dokihoz mennie evvel és a védőnővel beszéltem telefonon ö azt mondta, hogy mindenképpen kenjem neki valami jó síros krémmel de a legjobb lenne körömvirágkivonatossal.
2009. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocs, ,,zsíros krémmel".
2009. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzástól vagy a hidegtől, én először nem gondolnék ekcémára. Kend be NEogranormon kenőccsel, az jó szokott lenni a bőrproblémák nagy részére és ha elmúlik attól, akkor ne is foglalkozz vele többet. A gyerekeknél sok minden csak egyszer történik.
2013. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:ez 4 évvel ezelőtti kérdés,gondolom azóta kiderült mi is volt az...
2013. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!